Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Vivien Babišová se narodila v roce 2000 v Praze.

Rodiče:

Profily na sociálních sítích:

Dcera šéfa hnutí ANO, bývalého ministra financí, který se v roce 2017 stal premiérem České republiky studovala na elitní Prague British School a momentálně studuje v zahraničí, konkrétně ve Španělsku. Kromě drahé kosmetiky a oblečení luxusních značek, jak předvedla například na recepci na francouzské ambasádě kam doprovázela svého otce, miluje hlavně koně, zlatého retrívra Nelinku, hraní na kytaru, ráda se učí francouzsky, a v mysli a na papíru navrhuje interiéry a oblečení.

Do školy a ve volném čase se ale snaží oblékat nenápadně, aby příliš nevyčnívala. Okolí jí totiž její původ dává pěkně sežrat. "Vivien se snaží do školy oblékat tak, aby příliš nevyčnívala, aby neměla problémy. Děti dovedou být v tomhle ohledu nepříjemné," řekla Vivienina matka Monika Babišová v jednom z rozhovorů. Oblečení ale nakupuje ráda, nejraději v Paříži.

V patnácti letech chodila s Italem Ernestem, toho ale vyměnila za bohatého Rusa původem z Novosibirsku Ilju Usupova Poté, co zveřejnila několik zamilovaných fotek v jeho objetí na svém Instagramu, si musela na přání otce účet změnit na soukromý

Vivien Babišová má mladšího bratra Frederika a dva nevlastní sourozence - Adrianu a Andreje Babiše mladšího - z otcova předchozího manželství.

Články