Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Česká herečka Veronika Kubařová - provdaná Veronika Khek Kubařová - se narodila 1. června 1987 v Rakovníku. Vystudovala herectví na Pražské konzervatoři.

Nejznámější filmy a seriály

Její herecká kariéra odstartovala v komedii Rafťáci diváci si ji však více pamatují ze snímků Ženy v pokušení a Můj vysvlečený deník či díky filmu Ženy v běhu.

Je členkou Dejvického divadla, což úzce souvisí s její rolí v seriálu Zkáza Dejvického divadla z roku 2019, kde si zahrála sebe samu. Hrála také v seriálech Specialisté a Na vodě.

Stala se vítězkou jubilejní desáté řady taneční show StarDance 2019 která se na obrazovkách České televize objevila na podzim 2019. Jejím tanečním partnerem a lektorem byl Dominik Vodička

Osobní život

Film Rafťáci znamenal zlom nejen v její kariéře, ale také v jejím partnerském životě. Potkala svou první velkou lásku, o 17 let staršího režiséra Karla Janáka Žili spolu osm let.

Jejím novým životním partnerem se stal divadelní režisér Pavel Khek který byl toho času ředitelem divadla Mladá Boleslav Své ano si řekli v červenci 2015.

Články