Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Veronika Kopřivová, která se proslavila jako profesionální přítelkyně hokejisty Jaromíra Jágra se narodila dne 22. března 1993 v Teplicích.

Vyučila se kadeřnicí, ale to ji nikdy nebavilo. Lákalo ji vydělat rychlé prachy. A tak se živila nárazovými brigádami. Tu nejzajímavější dělala v Německu v nočním klubu, kde ukazovala nahé tělo. Veronika Kopřivová nejdříve tvrdila, že dělá manažerku. Až později přiznala, že je tanečnicí u tyče. Fotky od tyče jako první zveřejnil portál eXtra.cz.

Osobní život

Po brigádě v Německu vyrazila do USA. Sama tvrdí, že na Floridu se jela učit angličtinu. Její kamarádky ale uvedly, že toužila klofnout bohatého sportovce. Jejím přítelem se stal tehdejší hráč Floridy Panthers Jaromír Jágr. Když se Jágr stěhoval do týmu Calgary Flames, tak ho Veronika následovala. Na konci ledna 2018 se Jágr vrátil do Česka. Veronice se zpět moc nechtělo. Čas radši trávila bez Jaromíra na cestách. Na svém Instagramu intenzivně propagovala svůj business (přeprodávání oblečení a následně vlastní značku SimplySelf), vztah čím dál tím méně.

V polovině června 2019 vyšlo najevo, že Veronika Kopřivová s Jaromírem Jágrem už dlouho nechodí. Společnost jí nově začal dělat model Miroslav Dubovický. Před Veronikou s ním chvíli chodila Česká Miss z roku 2016 Andrea Bezděková.

V červnu 2020 se objevily spekulace, že Veronika Kopřivová a Miroslav Dubovický už netvoří pár ty se však nakonec nepotvrdily.

V únoru 2021 se Veronika Kopřivová pochlubila na sociálních sítích, že se svým partnerem Miroslavem Dubovickým čeká první miminko. Na konci května 2021 se Veronika Kopřivová a Míra Dubovický stali rodiči. Jejich dcera nese pohádkové jméno Ella.

Rodina

Veronika Kopřivová vyrůstala bez otce. S matkou má složité vztahy. Jejím bratrem je Dominik Kopřiva.

Profily na sociálních sítích

Články