Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Česká herečka a moderátorka Veronika Arichteva (rozená Nová) se narodila 20. května 1986 v Praze. Do povědomí diváku se dostala díky roli v seriálu Ordinace v růžové zahradě Je členkou tria 3v1 (společně s Nikol Štíbrovou a Martinou Pártlovou které se proslavilo natáčením skečů na různá témata.

Nejznámější filmy a seriály

Kariéra

V roce 2007 maturovala na hudebně-dramatickém oddělení Pražské konzervatoře, 6. ročník dokončila v roce 2009 a získala titul diplomovaný specialista (DiS.). Před kamerou se poprvé objevila, když jí bylo osm let. Zahrála si v pohádce Jezerní královna. Diváci ji mohli vidět také v komediálním seriálu Hop nebo trop

V roce 2018 se zapojila do taneční soutěže České televize StarDance kde byl jejím tanečním partnerem Michal Necpál Pár vypadl těsně před branami finále.

Hraje též na divadle. Účinkovala například v muzikálu Krysy (Divadlo Na prádle), ve hrách Čas katů (Východočeské divadlo v Pardubicích), Zimní pohádka (Letní shakespearovské slavnosti), Dívčí válka (Divadlo U Hasičů) a řadě dalších.

Osobní život

Jejím otcem je producent Pavel Nový (jmenovec známého herce).

Mezi její partnery patřil zpěvák Tomáš Klus či zpěvák a herec Michal Kavalčík (Ruda z Ostravy).

Od srpna 2013 je jejím manželem režisér Biser Atanasov Arichtev který režíroval seriály jako Vyprávěj či První republika Právě při natáčení seriálu Vyprávěj se Biser a Veronika Nová poznali.

Na jaře 2020 vyšlo najevo, že je těhotná V polovině června prozradila, že to bude kluk Na konci srpna se rozloučila se štábem seriálu Slunečná a předala svou postavu Denisu Kánskou své herecké kolegyni Evě Josefíkové

Její chlapeček přišel na svět 29. září 2020 a dostal jméno Luka Christo Arichtev.

Články