Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Prezidentka Kapky naděje Vendula Pizingerová, dříve Svobodová (rozená Václava Horová) se narodila 18. února 1972 v Praze.

Je původem z Černošic. Studovala na gymnáziu a po maturitě pracovala v reklamní agentuře.

Jejím prvním manželem byl slavný a všestranně talentovaný hudební skladatel Karel Svoboda se kterým si řekli své ano v roce 1995 a žili spolu v Jevanech. V lednu roku 1996 se jí narodila dcera Klárka, která ve dvou letech onemocněla leukémií. Klárka ve svých čtyřech letech zemřela. Vendula založila nadační fond Kapka naděje, jehož je prezidentkou. V roce 2005 vzešel z jejího manželství s Karlem Svobodou syn Jakub. O dva roky později se Vendula stala vdovou, její choť spáchal sebevraždu.

V roce 2009 se podruhé provdala. Jejím manželem se stal podnikatel Patrik Auš Jejich manželství dlouhou nevydrželo a v roce 2012 skončilo rozvodem.

Potřetí se Vendula vdávala v září 2015. Jejím manželem se stal o 16 let mladší Josef Pizinger Dne 1. května 2020 oznámila, že je těhotná Miminko přišlo na svět 13. října 2020 S fotkou chlapečka se Vendula Pizingerová pochlubila bezprostředně z porodnice. Chlapeček dostal po otci jméno Josef. A jméno není zdaleka to jediné, co dítko s jeho otcem pojí. Chlapec přišel na svět v den jeho narozenin.

Články