Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Šestá řada české verze pěvecké reality show Tvoje tvář má známý hlas kterou vysílá na podzim 2019 TV Nova První díl byl odvysílán v sobotu 7. září ve 20:20. Finále pořadu Tvoje tvář se uskutečnilo 23. listopadu 2019.

Vítězem se stal Marek Lambora

Zábavnou televizní show opět moderoval bavič Ondřej Sokol

Seznam soutěžících

Porota Tvoje tvář 2019

Čtvrtým členem poroty byl vždy speciální host (v prvním kole herečka Michaela Badinková která vyhrála 5. řadu Tvojí tváře ve 2. kole herečka Jitka Čvančarová ve 3. kole český šéfkuchař, gastronom a moderátor Zdeněk Pohlreich a zpěvačka a vítězka páté řady SuperStar Tereza Mašková ve 4. kole česká zpěvačka Sharlota v 5. kole herečka Kristýna Leichtová v 6. kole moderátor Leoš Mareš v 7. kole zpěvačka Hana Zagorová v 8. kole herec Patrik Děrgel v 9. kole zpěvačka Lucie Bílá v 10. kole herečka Tatiana Dyková a v 11. kole moderátorka Jasmina Alagič

Mentoři Tvoje tvář 2019

Při přípravách pomáhali jednotlivým soutěžícím mentoři. V 6. řadě jimi byli:

O soutěži Tvoje tvář

Tvoje tvář má známý hlas je česká verze pěvecké reality show, která je založená podle Your Face Sounds Familiar (vychází ze španělského originálu Tu cara me suena). Účinkující jsou známé osobnosti české scény, které mají za úkol napodobit české i zahraniční pěvecké legendy.

Pěvecká soutěž odstartovala první řadou v březnu 2016 na TV Nova Vysílala se od 6. března do 11. června 2016. Od té doby proběhlo už celkem pět sérií. Nejvyšší průměrnou sledovanost měla zatím druhá řada (1,568 milionu diváků).

V každém kole si soutěžící losuje známého zpěváka či zpěvačku, v následujícím týdnu pak předvede písničku interpreta. K naprosté dokonalosti přiblížit se co nejvíce pěvecké hvězdě jim vypomáhá tým maskérů, tanečníků i pěveckých pedagogů. Soutěžící, který získá za večer nejvíce hlasů, vyhrává a může přidělit 25 000 Kč libovolné charitativní společnosti.

Výsledky soutěžících komentuje odborná porota složená ze známých českých jmen.

Přehled předchozích řad

  • - "1. řada Tvoje tvář má známý hlas":https://www.extra.cz/tema/tvoje-tvar-ma-znamy-hlas-1: Porotu v první řadě tvořili herec a režisér "Jakub Kohák":https://www.extra.cz/tema/jakub-kohak, herečka "Jitka Čvančarová":https://www.extra.cz/tema/jitka-cvancarova a zpěvák "Janek Ledecký":https://www.extra.cz/tema/janek-ledecky. Čtvrtý člen poroty byl vždy hostující. Vítězkou první řady se stala "Hana Holišová.":https://www.extra.cz/tema/hana-holisova
  • - "2. řada Tvoje tvář má známý hlas":https://www.extra.cz/tema/tvoje-tvar-ma-znamy-hlas-2: V porotě zasedli opět Jakub Kohák, Janek Ledecký a soutěžící z první řady "Iva Pazderková":https://www.extra.cz/tema/iva-pazderkova. Vítězem se stal "Jan Cina":https://www.extra.cz/tema/jan-cina.
  • - "3. řada Tvoje tvář má známý hlas":https://www.extra.cz/tema/tvoje-tvar-ma-znamy-hlas-3: Porota byla stejná, jako ve druhé řadě reality show. Vítězkou třetí řady se stala "Tatiana Vilhelmová":https://www.extra.cz/tema/tatiana-vilhelmova.
  • - "4. řada řada Tvoje tvář má známý hlas":https://www.extra.cz/tema/tvoje-tvar-ma-znamy-hlas-4: V porotě nově zasedl "Aleš Háma":https://www.extra.cz/tema/ales-hama místo Ivy Pazderkové. Vítězkou čtvrté řady se stala "Berenika Kohoutová.":https://www.extra.cz/tema/berenika-kohoutova

-5. řada Tvoje tvář má známý hlas se objevila na televizních obrazovkách na podzim roku 2018. Mezi účinkujícími byla i vítězka Superstar 2018 Tereza Mašková Vítězkou páté řady se stala česká herečka Michaela Badinková

Články