Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Tomáš Vzorek je český novinář a televizní moderátor, který dlouhodobě působil na České televizi následně na Televizi Seznam a CNN Prima News Narodil se 13. listopadu 1975 v Ostravě.

Kariéra

Studoval na Umělecko-pedagogické fakultě na Ostravské univerzitě. V letech 2002 až 2005 působil jako sportovní redaktor a moderátor u České televize Dále pak v roce 2005 nastoupil do redakce zpravodajství a stal se z něho až do roku 2010 jeden z moderátorů Dobrého rána z Moravy a Slezska. V letech 2010 až 2012 působil jako editor a moderátor zpráv Dobrého rána s jedničkou. Rovněž v tomto období pracoval jako editor zpravodajství internetového portálu ČT24 pro oblast Severní Morava a Slezsko. Od roku 2013 do roku 2017 pracoval jako redaktor a moderátor Zpravodajství ČT Ostrava.

V roce 2017 se stal moderátorem hlavní zpravodajské relace Večerní zprávy nově vzniklé Televize Seznam Rovněž také moderoval kontinuální zpravodajské vysílání a speciální vysílání, například k příležitosti voleb do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR, které proběhly v roce 2017, či prezidentských voleb v roce 2018. Ujal se i příležitostného moderování diskuzních pořadů, jako například Duel či Výzva. Vznikla i jeho vlastní talk-show pod názvem Hrana.

Když začala vysílat nová celoplošná zpravodajská televizní stanice CNN Prima News na začátku května 2021, stal se moderátorem její sportovní relace.

Osobní život

Má velice blízko ke sportu, kterému se věnoval i profesně. Získal bronzovou medaili na mistrovství světa v thajském boxu. Byl členem českého klubu amerického fotbalu Ostrava Steelers. Spolu s ním v roce 1997 vyhrál titul v nejvyšší české lize amerického fotbalu.

Mimo jiné má rád hudbu a divadlo.

Jeho partnerkou je modelka, vizážistka, příležitostná herečka a influencerka Táňa Bystroňová se kterou se seznámil v jejích sedmnácti letech na velikonočním koncertu v kostele, na kterém oba dva zpívali.

Profily na sociálních sítích

Články