Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Pořad TV Prima o změně životního stylu Tlouštíci přišel s konceptem hubnutí. V reality show vystoupilo 8 účastníků proměny a svěřilo se svým životním příběhem. Kromě nadváhy měl totiž každý ze zapojených silný životní příběh, což bývá dost často důvod, proč se mu nedaří zhubnout.

Premiéra prvního dílu první řady: 26. března 2020 na TV Prima

Koncept pořadu

Cestou k vysněné postavě se musí všichni účastníci projektu Tlouštíci poprat nejen s neznámými potravinami, zdravým jídelníčkem, ale také se zdravým a pravidelným pohybem. Kromě toho si musí udělat pořádek v životě, což je problematickým spouštěčem vzniku nadváhy. Tým televize Prima, složený z renomovaných odborníků, nabízí trvalé vyřešení problémů.

Tým odborníků se snažil pomoci účastníkům s životním restartem. Společně nastavili životní styl tak, aby k recidivě obezity už nikdy nedošlo. Není důležité jíst a hýbat se zdravě s nechutí, to hlavní je přijmout zdravý životní styl jako fakt. To je hlavní krédu tohoto pořadu.

Tlouštíci Extra

Po každém dílu pořadu Tlouštíci, mohli diváci sledovat navazující pořad Tlouštíci Extra, ve kterém se mohli seznámit s trendy ve zdravém životním stylu. Diváci také dostávali přesné návody na dlouhodobé snižování váhy, dále se dozvěděli, kterým mýtům by neměli věnovat pozornost. V každém dílu pořadu Tlouštíci Extra byly řešeny právě ty problémy, které zajímaly a trápily účastníka hlavní epizody pořadu Tlouštíci.

Články