Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Slovenský zpěvák a skladatel Timotej Májsky z Púchova byl jedním z finalistů SuperStar 2020 Probojoval se do finálové TOP 10, z které diváci vybírali prostřednictvím textovek finálovou pětici. Do té se mu dostat nepodařilo.

Na casting šesté řady SuperStar, kterou TV Nova vysílá od poloviny února 2020, přišel v doprovodu finalistky předchozí řady SuperStar Elišky Ruskové Objevil se hned v prvním dílu soutěže, porotu se mu podařilo přesvědčit a postoupil. Zazpíval baladu Say Something a vysloužil si pětkrát ANO.

Účast v SuperStar 2020

V divadelním kole v Karlových Varech Timotej soutěžil ve čtveřici s Václavem Krušinou, Kamilou Polonyovou a Natálií Kollárovou Jejich čtveřice dostala za úkol se za den naučit píseň Demons od Imagine Dragons. Timotej postoupil společně s dalšími 25 soutěžícími do dalšího kola.

Další fází soutěže byly duety. Timotej zpíval ve dvojici s Hanou Džurbanovou píseň Dancing on My Own (v originále Calum Scott). Jejich výkon porotu přesvědčil a oba se mohli radovat z postupu do semifinálového výběru, ve kterém se o účast ve finále utkalo 18 soutěžících.

Ze semifinálového výběru vybrala porota finálovou desítku. Semifinále se poprvé nevysílalo živě, ale bylo celé kvůli koronaviru předtočeno. Natáčení probíhalo bez účasti diváků v pražském klubu Epic. Timotej v semifinále soutěžil se skladbou Crazy, kterou v originále nazpíval Gnarls Barkley. Podařilo se mu dostat do finále, ve kterém se předvedl s písní Myslím, že môže byť (v originále IMT Smile & Marián Čekovský). Nedostal od diváků dostatečný počet hlasů a do superfinále nepostoupil

Profily na sociálních sítích

Články