Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Svatba na první pohled 2021 je druhá řada reality show vysílaná na televizi Nova, navazující na tu první z loňského roku, která se stala hitem podzimu 2020, přičemž vzbudila spoustu emocí a stvořila několik nových celebrit.

Na jejím konci se tři ze čtyř párů rozhodly pokračovat ve vztahu, nyní však již dohromady žádný z nich není. Nejdéle spolu vydrželi Pavel Dlesk (1982) potetovaná manažerka Štěpánka Hadenová (1990).

Start vysílání: sobota 11. září 2021 od 20:20 hodin, následně vždy tentýž den a shodný čas.

Ve druhé sezoně pořadu se představí noví odborníci a poprvé se rovněž objeví pár o generaci starší než ostatní účinkující.

Účastníci Svatby na první pohled 2

  1. pár Andrea a Roman

Princip pořadu Svatba na první pohled

Myšlenka tohoto sociálního experimentu je jednoduchá. Lidé zklamaní láskou, kterým se nepodařilo najít ideální protějšek klasickou cestou, vloží svůj osud do rukou expertů. Nezadané zájemce čeká série náročných testů souvisejících se speciálními vědeckými metodami včetně testu DNA, atraktivity a čichového testu.

Po jejich absolvování by se měly utvořit dvojice, které se společně uvidí poprvé až před oltářem a zraky svých nejbližších. Pokud si vědou souzeni snoubenci řeknou “ano“, mohou diváci sledovat jejich následnou cestu a to, jak jim to klape ve společné domácnosti. Po sňatku a svatební noci v ní totiž novomanžele čekají čtyři týdny. Po této době následuje Den rozhodnutí, kdy se musí každý z účastníků vyjádřit k tomu, zda hodlá se svým partner v nastoupené nové životní etapě pokračovat, případně se chce rozejít.

Koncept pořadu vychází z amerického zábavného pořadu Married at First Sight, který má ovšem kořeny v Dánsku (pořad Gift Ved Første Blik). Americká verze, na jejímž základě vznikla ta česká, se na podzim 2020 dočkala už třinácté sezony.

V sousedním Slovensku je aktuálně v plném proudu druhá řada.

Články