Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Reality show TV Nova Svatba na první pohled: Soutěžící, jednotlivé díly, skandály, odborníci. Tady se dočtete vše, co potřebujete vědět.

  • Start vysílání: 28. října 2020 od 20 hodin na TV Nova pak každou středu od 20 hodin
  • Finále: 16. prosince 2020

1. díl: Natálie Mykytenko a František Gebr

V prvním díle, který TV Nova odvysílala v premiéře ve středu 28. října 2020, byl představen první novomanželský pár. Tvoří jej podnikatel František Gebr a zubní sestřička Natália Mykytenko Dvojice se spatřila poprvé až před oltářem, přesto si František a Natálka řekli ANO. Poté František s Natálkou dostali 30 dní na to zjistit, jestli se k sobě hodí

2. díl: Štěpánka Hadenová a Pavel Dlesk

Ve druhém díle, který TV Nova odvysílala v premiéře ve středu 4. listopadu 2020, byl představen další novomanželský pár. Jedná se o dvojici ve složení Pavel a Štěpánka Jednatřicetiletá Štěpánka Hadenová z Rokycan se živí jako manažerka v autobazaru a má za sebou čtyřletý vztah, který nebyl zrovna příjemný. Osmatřicetiletý Pavel Dlesk z Plzně se živí jako kuchař. Své první setkání u oltáře stvrdili vášnivým polibkem

3. díl: Petra Malíková a René Vrábel

Díl Svatby na první pohled, který TV Nova odvysílala v premiéře 11. listopadu 2020, představil třetí novomanželský pár. Odborníci dali tentokrát dohromady 24letou Petru Malíkovou a 28letého Reného Vrábela Petra je učitelka v mateřské školce v Praze a je velmi energická. René před pár lety vyrazil do Londýna, kde začínal jako au pair a skončil jako fitness trenér. Když došlo na lámání chleba a snoubenci se poprvé uviděli, dostavily se první pochybnosti Konktrétně na straně nevěsty, která uvedla, že jí na partnerovi něco chybí. Co jí vadí bude muset teprve zjistit. Naopak René podotkl, že měl ze své nastávající velmi pozitivní dojem, je podle něj sympatická, velmi krásná a moc se těší, až ji pozná.

4. díl: Simona Míková a Radek Stöber

Ve 4. díle show Svatby na první pohled (premiéra 18. listopadu 2020) byl představen poslední pár ve složení Simona Míková a Radek Stöber Po svatbě odletěl novomanželský pár na líbánky do Portugalska. Už na začátku jejich svatební cesty si nejen Simona, ale také diváci všimli, že Radek je přehnaně emotivní. Například se rozbrečel při pohledu na oceán

Finále Svatby na první pohled

Ve finálovém díle experimentu Svatba na první pohled, který TV Nova odvysílala ve středu 16. prosince 2020, došlo na lámání chleba o všech čtyř párů, které dali odborníci dohromady. Dvojice čekala společná večeře a poté se všichni účastníci jednotlivě odebrali strávit noc do svých domovů, aby mohli učinit důležité rozhodnutí. Následující den vyjevili svým protějškům, zapojeným odborníkům a divákům, jak se rozhodli. Tři páry ze čtyř se rozhodli zkusit štěstí. Pouze jeden se definitivně rozpadl.

Společná cesta dalším životem nebyla souzena Simoně Míkové a Radku Stöberovi Simona v konečném zúčtování jejich měsíčního experimentálního soužití řekla, že mezi nimi jsou rozdíly, kvůli kterým by jim to v dlouhodobém horizontu nemohlo fungovat. To Radka zklamalo, neboť se krátce předtím nechal slyšet, že Simona je ta nejúžasnější bytost, kterou za poslední 3 roky potkal. A vyslovil přání, aby jim to vyšlo.

Další tři páry dopadly o poznání lépe. Petra Malíková a René Vrábel neváhali a rozhodli se jít dál životem spolu. René Petru svým procítěným dopisem opět dojal k slzám. René jednoznačně prohlásil, že si přeje s Petrou zůstat. O chvíli později řekla znovu své ano i Petra.

Štěpánka Hadenová a Pavel Dlesk jsou dalším šťastným párem. Když přišel čas na rozhodnutí, měli oba jasno. Svému vztahu se rozhodli dát šanci.

Natália Mykytenko a František Gebr nakonec překvapili. Diváci jim od počátku nedávali příliš velké naděje. Jejich rozhodnutí, že spolu budou dál žít, proto hodně lidí šokovalo.

Reality show Svatba na první pohled

Koncept nového sociálního experimentu je jednoduchý. Lidé zklamaní láskou, kterým se nepodařilo najít ideální protějšek klasickou cestou, vloží svůj osud do rukou odborníků. Nezadané zájemce čeká série náročných testů, po jejichž absolvování by se měly utvořit páry. Dvojice se společně uvidí poprvé až před oltářem, navíc před zraky svých nejbližších.

Pomohou jim vědci pomocí složitých výpočtů najít lásku na celý život? A jaké budou reakce účastníků reality show, když poprvé spatří svůj protějšek? Diváci budou dále moci sledovat (pokud si vědou souzení snoubenci nakonec řeknou "ano") jejich svatební cestu a i jak to klape v jejich společné domácnosti. Po svatbě a svatební cesta čekají totiž na novomanžele čtyři týdny společného života v jedné domácnosti. Poté přijde Den rozhodnutí, kdy se musí každý z účastníků vyjádřit k tomu, zda hodlá se svým partnerem v započaté životní cestě pokračovat nebo jestli se chce rozejít.

Odborníci ze Svatby na první pohled

Married at First Sight

Koncept pořadu vychází z americké reality show Married at First Sight. Pořad ale původně pochází z Dánska. Americká verze, na jejímž základě česká verze reality show vznikla, se na podzim 2020 dočkala už 13. sezóny. Show není původně americká, je založená na dánském stejnojmenném pořadu Gift Ved Første Blik.

Články