Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Survivor Česko & Slovensko (s podnázvem Hrdinové vs. Rebelové​) ​je druhou řadou reality show. Natáčí se opět v Dominikánské republice, moderátorem zůstal Ondřej Novotný (1977), účastníci byli vybráni z řad českých a slovenských celebrit.

Namísto původních 68 dnů se série prodloužila na 75 dní, vítěz obdrží 2 500 000 Kč.

Začala se vysílat 5. ledna 2023 na Voyo a od 1. února 2023 na Nově​.

Finále Survivor 2023 a vítěz

Na Voyo bylo finále vysíláno od 17. května 2023. Ve finále v 75. hrací den se utkali Martin Konečný a Tomáš Weimann. Vítězem Survivor 2023 se stal Tomáš Weimann.

Charakteristika reality show

Každý ze soutěžících se postavil jedné z největších výzev svého života a bude čelit neúprosným podmínkám. O hladu, v izolaci a bez civilizačních výdobytků. Poradí si se svými soupeři, džunglí, nedostatkem potravin, fyzicky náročnými úkoly, ale i sami se sebou?

Aby účastníci přežili, jsou nuceni si vlastnoručně postavit bezpečné přístřeší, založit a udržovat oheň a zajistit potravu. Čeká je vstup do neznáma, kde se může situace nečekaně změnit každou vteřinu.

Pravidla Survivoru 2023

24 soutěžících (původně 20, čtyři doplněni posléze) bylo v první části rozděleno do dvou týmů. Jedenáct v červeném kmenu Hrdinů v životě něco dokázalo i za cenu riskování, druhou část v modrém kmenu Rebelů spojuje adrenalin, ostrý jazyk, vychytralost a odhodlání bořit pravidla.

Účastníci show Survivor Česko & Slovensko 2023: Hrdinové vs. Rebelové

Výhody ve hře

  • Skrytá imunita: ruší všechny hlasy pro osobu, která ji zahrála na kmenové radě.
  • Symbol skryté odměny: umožňuje majiteli získat odměnu i když jeho kmen prohrál hru o odměnu.
Survivor Česko & Slovensko 2022

Články