Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 tragédie v Mostě Clash of the Stars 5

Krásky, které obdivujete na Instagramu. Slavné celebrity z televize. Borci z fitka, kteří rychle nabírají svalovou hmotu. A pak také vaše děti, které chtějí vypadat dobře. To všechno jsou zákazníci steroidové mafie v Česku. Jde o byznys, kde se točí miliony. Redakce eXtra.cz rozklíčovala pozadí nelegálního kšeftu s anabolickými steroidy. Promluvil dealer, který vydělává statisícové částky. Promluvil konzument, který ví, že riskuje zdraví, ale do těla si dál píchá chemii.

"Je to bezpečnější než drogy. Ani nemám pocit, že dělám něco špatného," tak se na své podnikání dívá dealer steroidů, který promluvil s reportérem eXtra.cz. Říkejme mu třeba Pan P. Vydělává statisícové částky na tom, že nelegální substance dostane k uživateli.

Sypou totiž všichni. Krásky z Instagramu, borci z fitka vrcholoví i rekreační sportovci. A sypou také vaše děti. Každý chce vypadat dobře, každý jeden na výkon, každý chce být obdivován. Žijeme v době, kdy společnost uctívá lidské tělo. Vypadat skvěle je základ úspěchu. Že ohrožujete své srdce? Že si ničíte játra a ledviny? To je přeci jen detail.

Redakce eXtra.cz připravila zásadní reportáž o prodeji anabolických steroidů, jejich účinků a rizik. Získali jsme zpověď dealera, který se v tomto výnosném byznyse pohybuje přibližně 20 let. Podle jeho slov jsou steroidy obřím byznysem, o kterém se moc nemluví. "Je to v každém fitku, v každé posilovně. Užívají to nejen sportovci, ale i lidé, kteří se pyšní svým tělem na sociálních sítích. Trendy jsou nejen anabolické hormony, ale zejména zakázané spalovače. Tohle frčí hlavně mezi ženami," prozradil na kameru Pan P.

Na kameru eXtra.cz promluvili lékaři, člen antidopingového výboru i policisté. A také jsme získali zpověď konzumentky. Brala spalovače, aby byla krásná, cítila se sexy a oslňovala na Instagramu. Nakonec skončila v péči lékařů, šlo jí o život.

VELKÝ SERIÁL O STEROIDOVÉ MAFII V ČESKU STARTUJE V PONDĚLÍ VE 12 HODIN NA WEBU EXTRA.CZ.

Články