Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Jaromír Soukup Festival Karlovy Vary 2022

Štěpánka Hadenová byla v roce 2020 účastnicí netypické reality show Svatba na první pohled na TV Nova Za životního partnera jí odborníci vybrali kuchaře Pavla Dleska

Štěpánka pochází z Rokycan a živí se jako manažerka v autobazaru. Když se zapojila do reality show Svatba na první pohled, bylo jí 31 let.

Život se s ní příliš nemazlil. Má za sebou čtyřletý vztah, který nebyl zrovna procházka růžovou zahradou. Její bývalý partner se k ní choval velmi hrubě a například jí zakazoval nosit šaty, protože byl přehnaně žárlivý.

Reality show Svatba na první pohled

Tři odborníci ze Svatby na první pohled ji dali dohromady s osmatřicetiletým Pavlem z Plzně, který se živí jako kuchař. Jejich první setkání před oltářem bylo velmi vášnivé. Svou lásku na první pohled stvrdili pořádným polibkem Diváci si od začátku mysleli, že by jim to mohlo vydržet.

Na líbánkách si užívali jeden druhého. Nenastala žádná křeč, žádné problémy. Produkce je vyslala na svatební cestu do prosluněného Řecka. Pavel se netajil tím, že je ze své manželky nadšený, Štěpánka zase chválila, jak je Pavel pozorný.

Po třiceti dnech přišlo na řadu zúčtování a konečné rozhodnutí Štěpánka i Pavel měli jasno. Svému vztahu se rozhodli dát šanci a zkusili pokračovat v životní cestě spolu.

Profily na sociálních sítích

Články