Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Romantická vánoční komedie s hvězdným česko-slovenským obsazením

Premiéra: 26. prosince 2019

Režie: Jakub Kroner

Obsazení

Děj komedie Šťastný nový rok se odehrává v pohádkově zasněžených Vysokých Tatrách, kde se na jednom místě sejde parta kamarádek, jejich blízcí, ale i úplní cizinci. A každý z nich tu má svůj vlastní příběh. Několikadenní dovolená bude pro někoho plná trapasů, další zase bude muset čelit životním výzvám či změnám. Někdo potká svou bývalou, další zase svou budoucí lásku. Na všechny bez rozdílu ale čeká řada romantických a komických situací a jedno velké překvapení.

Zajímavostí je, že se v tomto filmu před kamerou sešly skoro všechny krásky ze slovenského seriálu Milenky Natáčelo se v zasněžených Tatrách. Hlavními motivy slovenského filmu jsou láska a partnerské vztahy. " Je to film o lásce a o hledání lásky, o tom, že lidé v každém věku mohou najít lásku," poodhalil obsah filmu režisér Jakub Kroner.

Na horách se sejde Táňa Pauhofová, Zuzana Norisová, Jakub Prachař, Jiří Bartoška, Emília Vašáryová, Ján Koleník, Petr Vaněk, Tomáš Maštalír, Marek Majeský, Gabriela Marcinková nebo Anna Kadeřávková. Svou roli má ve filmu i živý medvěd.

Příběh filmu se začíná odvíjet těsně před Vánocemi a končí na Nový rok.

Články