Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Clash of the Stars 8 Filmový festival Karlovy Vary 2024

Slunečná je divácky oblíbený seriál TV Prima jehož tématem je hašteření dvou sester (Eva Burešová a Bára Jánová) o rodinné dědictví. Svou roli v něm má i láska a humor. Seriál Slunečná vysílá TV Prima každé úterý a čtvrtek od 20:15 hodin. První série měla 35 epizod, druhá 30. Třetí serie je plánovaná na rok 2021.

  • Premiéra prvního dílu: 11. leden 2020
  • Poslední díl druhé série: 17. prosince 2020
  • Režie: Libor Kodad

Obsazení: herci a postavy

Děj seriálu

Dvě sestry, jeden zájemce o rozlehlé pozemky, záměna „prince“ a „chuďase“ a rodinné dědictví. Sestry Týna (Eva Burešová) a Sylva (Bára Jánová) se po smrti svého otce musí rozhodnout, co s rodinnou farmou. Týna chce statek zachránit, Sylva prodat. To nahrává do karet mladému investorovi Jankovi Linhartovi (Marek Lambora), který má pocit, že si může všechno koupit, každého

okouzlit, a hlavně pokaždé dosáhne svého. Ještě předtím se ale vsadí, že sbalí Týnu - ale bez své kreditky a slavného jména. Vymění si role se svým řidičem.

Ale příběh se netočí jen okolo této ústřední trojice. Do penzionu Slunečná, který je součástí statku, totiž jezdí různí hosté. Rodiny, milenci, záletníci, teambuildingové party…

Zajímavosti o seriálu Slunečná

Seriál Slunečná nasadila TV Prima do vysílání v lednu 2020, v programu nahradil seriál Krejzovi S jeho natáčením začala Prima v srpnu 2019. Na tvorbě scénářů se podílejí René Decastelo Jaroslav Sauer, David Holý a Jan Drbohlav.

První díl, který Tvůrci pojmenovali Sázka, si nenechalo ujít 1,28 milionu diváků. Sledovanost dalších dílů také překonala hranici jednoho milionu diváků. V úterý 14. ledna 2020 porazila Slunečná seriál TV Nova Ordinace v růžové zahradě 2 Tvůrci se trefili do černého.

Veroniku Arichtevu, která hrála Denisu, se tvůrci kvůli těhotenství rozhodli nahradit Evou Josefíkovou.

Články