Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Osmidílný komediální seriál je již šestou spoluprací dvojice Prušinovský a Kolečko. Projekt České televize si s nadsázkou bere na paškál složitá témata, jakými jsou nesnášenlivost či xenofobie. Seriál Most! získal Českého lva za nejlepší dramatický televizní seriál.

  • Premiéra: leden 2019
  • -Režie: Jan Prušinovský

    Obsazení - herci a postavy

    Rámec seriálu tvoří příběh Luďka, kterého právě vyhodili z práce, bydlí v polorozpadlé barabizně, dluží, kam se podívá, má problémy s exmanželkou i se synem. A v tom nejhorším za ním přijde pošťák Ondra s pozváním do Pošty pro tebe ...

    Seriál se z převážné většiny natáčel v reálných prostředích města Most – v restauraci Severka, na Autodromu, v hotelu Cascade, v mostecké nemocnici, v OC Centrál, v kostele Nanebevzetí, v restauraci U Kalendů, v místní knihovně nebo v Chanově. V průběhu 65 natáčecích dní, po které se seriál připravoval, si v něm zahrálo celkem 821 komparzistů převážně z Mostu a okolí.

    Seriál uchvátil české diváky napříč celým spektrem. Líbil se Romům i gádžům, transkám i heterákům, Mostečákům i Litvíňákům, hloupým i chytrým... Tenhle seriál na chvíli Čechy spojil.

Články