Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Šéfka je krimi seriál TV Nova. TV Nova jej začala vysílat na konci února 2022. Původně mělo jít od desetidílnou sérii, nakonec však TV Nova tento seriál po třech odvysílaných epizodách stáhla z vysílání. Příčinou byla nízka sledovanost a bídné recenze.

Mělo se jednat o zcela unikátní pohled na tým vyšetřovatelů a jejich kolegů. Seriál byl zejména o silných osobních příbězích hlavních postav, které jsou přímo ovlivňovány vyšetřovanými kauzami. Ukazál, jak se velmi snadno sami kriminalisté dostanou do centra zločinu, a stanou se tak nejen podezřelými, ale i oběťmi.

Premiéra: 26. únoru 2022
Režie: Róbert Šveda, Peter Magát
Scénář: Hana Wlodarczyková, Robert Geisler, Tomáš Končinský

Obsazení: herci a postavy

Kateřina Winterová (major Karla Langerová)
Jan Holík (kapitán Richard Čech)
Petr Konáš (kapitán Jan Trunpeta)
Stanislav Majer (státní zástupce Marek Berger)
Tereza Richtrová (koronerka Hana Skoumalová)
Jan Čenský (vedoucí státní zástupce Karel Straka) a další

Děj seriálu Šéfka

Major Langerová vede oddělení vražd pražské policie, do kterého patří Richard Čech, ostřílený vyšetřovatel, bývalý parťák jejího manžela (též policisty) a Jan Trunpeta, čerstvá posila jejího malého týmu. Ten v každém z deseti částí řeší jeden případ samostatné vraždy s překvapivým rozuzlením.

Karlin manžel Ondřej byl před čtyřmi lety zastřelen ve službě, případ byl však rychle uzavřena on označen za policejního zrádce, jehož likvidace byla oprávněná.

Karla ale oficiální verzi nevěří a na vlastní pěst tajně pátrá po pravdě. To však dá do pohybu řetězec událostí, které ovlivní osudy všech v jejím okolí.

Články