Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Slovenský rapper Patrik Vrbovský, známý jako Rytmus, se narodil 3. ledna 1977 v Kroměříži.

Instagram - Rytmus

Je jedním ze zakladatelů partičky Kontrafakt Mezi jeho největší hity patří song Zlatokopky z alba Kral (2009). Ve videoklipu k této písni hraje hlavní roli česká modelka Agáta Prachařová

Na hip-hopové scéně působí už od roku 1992, byl v mnoha hudebních skupinách (Big Stone, Geto Gangs3, Patresse D) Zpočátku používal přezdívku Pa3k Metamorfolord.

Nezačínal jako rapper, ze začátku se věnoval breakdance. Záhy se však dostal i k rapu, rozhodujícím mezníkem pro něj bylo, když v roce 1994 vyhrál freestylovou soutěž Bitka slov. V polovině 90. let se objevil na kultovní výběrovce slovenského hip-hopu Zvuk ulice. Rapovat začal napřed anglicky, až později slovensky.

Své debutové sólové album Bengoro vydal v roce 2006 ve vlastním vydavatelství Tvoj Tatko Records. K albu byly natočeny tři videoklipy: Cigánsky sen Kures funk a Potrebujem tvoju nenávisť Následovala alba Kral (2009), Fenomen (2011) a Krstný otec (2016).

Se zpěvačkou Tinou nahrál rádiový hit Príbeh

V roce 2011 byl jedním z porotců druhé řady Česko Slovenské Superstar O rok později pak byl jedním z koučů první řady televizní soutěže Hlas Česko Slovenska

Osobní život

Rytmus několik let žil se zpěvačkou Darou Rolins Na jaře roku 2018 ale hvězdný pár oznámil rozchod Ze začátku to vypadalo na civilizovaný konec vztahu, ale nakonec to skončilo přestřelkou v médiích.

Krátce nato Rytmus představil novou partnerku. Začal randit s moderátorkou SuperStar 2018 krásná Jasminou Alagič Pouhých 7 měsíců po rozchodu s Darou požádal Rytmus Jasminu v Bosně o ruku a ona mu řekla své "ano". Pár týdnů na to oznámili, že spolu čekají dítě

Svatba se konala v polovině května 2019 na zámku v Pezinku. 26. července 2019 se jim narodil syn kterému dali jméno Sanel.

Články