Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Jessica Alves se narodila jako Rodrigo Alves 30. 7. 1983 v Brazílii. Rodrigo byl obyčejný kluk, dokud ve svých 17 letech nezačal s plastickými operacemi, kterým naprosto propadl. Má za sebou více než 60 plastických operací a přes 150 dalších drobných zákroků po celém těle. Živý Ken Rodrigo Alves svého času přiznal, že jeho touha po dokonalém těle také někdy pořádně bolí

S proměnou ovšem nebyl spokojený, stále mu něco chybělo. Od roku 2020 už Rodrigo vystupuje coby žena Jessica Alves a konečně hlásá, že je jako žena spokojená

Historie proměny

V únoru 2017 se jako člověk s největším množstvím kosmetických procedur dostal do Guinnessovy knihy rekordů. Značná část zákroků, které Brazilce stály již miliony, byla náročná a mnohdy i riskantní. Rodrigo zašel ještě dál, nechal si vyoperovat několik žeber a taky voperovat břišní pekáč.

Na jedné straně tak Rodrigo staví nové tělo, na straně druhé se mu ale fyzická schránka bortí. Třeba takový nos si musel nechat upravit čtyřikrát. Rodrigo se údajně jako mladý zhlédl v plastických operacích své sestry, která je modelka, jmenuje se Leanne McDonnell a také má už několik plastických operací za sebou.

Jenomže Rodrigova sestra na rozdíl od svého bratra ví, zná svou míru a ani zdaleka nevypadá tak uměle. Samostatnou kapitolou je Rodrigův penis. Nikdy ho neukázal. Spekuluje se, že ho vlastně nemá, jen mu z těla vychází močová trubice.

Profily na sociálních sítích

Články