Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Oktagon 58 Survivor 2024 - aktuálně

Fitness trenér René Vrábel byl v roce 2020 účastníkem netypické reality show Svatba na první pohled na TV Nova Za životní partnerku mu odborníci vybrali o čtyři roky mladší učitelku z mateřské školy Petru Malíkovou

René pochází z Moravy. V roce 2012 se přestěhoval do Londýna. V té době měl v peněžence jen pár desítek liber. Začínal jako au pair, později pracoval v baru a nakonec si udělal trenérský kurz a stal se z něj fitness trenér.

Baví ho adrenalinové sporty. Rád přemýšlí o tom, jak věci fungují. Dokáže ocenit, když si jdou lidé za svým a ve svém snažení vytrvají, i když se musejí potýkat se řadou překážek. Láska dle něj je, když si partneři pomáhají, i když se se zrovna nedaří.

Reality show Svatba na první pohled

Do reality show Svatba na první pohled se zapojil ve svých 28 letech. Když se dozvěděl, že mu trojice vztahových odborníků našla partnerku vyhovující jeho nárokům (a on jejím), měl radost. Už ho nebavilo chodit na rande a snažit se za každou cenu s někým dát dohromady. Z této novina byla překvapená také jeho maminka, která mu nakonec pomáhala s výběrem svatebního obleku. Na loučení se svobodou pozval pár přátel, se kterými vyrazili na motokáry. Petře věnoval Alchymistu od Paolo Coelha, což je jedna z jeho nejoblíbenějších knížek. Kniha je v angličtině, ale přidal k daru ujištění, že jí případně pomůže s překladem.

Ze svatebního dne byl pořádně nervózní Když svou nastávající konečně uviděl, měl z ní velmi pozitivní dojem. Dle jeho prvních slov je Petra sympatická a krásná. Prozradil, že se moc těší, až ji pozná. Petra z něj takový dojem neměla. Na svatební cestě se to změnilo.

Po třiceti dnech přišlo na řadu zúčtování a konečné rozhodnutí Petra Malíková a René Vrábel neváhali a rozhodli se jít dál životem spolu. René Petru svým procítěným dopisem opět dojal k slzám. René jednoznačně prohlásil, že si přeje s Petrou zůstat. O chvíli později řekla znovu své ano i Petra.

Profily na sociálních sítích

Články