Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Mladíka s extravagantní vizáží si můžete pamatovat z první řady reality show Zlatá mládež. Odvaha mu rozhodně nechybí, jelikož se rozhodl přihlásit i do druhé. Renato Salerno pracuje v mediální sféře. Rád píše, moderuje a pohybuje se též i v produkci. Přímo miluje ikony konce 80. let jako je Kim Wilde, Sabrina či Madonna. Své verze těch nejznámějších popových pecek se nezdráhá představovat veřejnosti. Hudba je, jak sám tvrdí, jeho únik od reality.

Ve volném čase se věnuje sportu. Běhá se psem, plave nebo cvičí v posilovně. Jeho oblíbeným filmem je Smrt jí sluší s Meryl Streep. I on ví, při kterém dílu reality show mu nebylo zrovna do smíchu. „Troufám si říct, že návštěvy uprchlických táborů v Keni byly nejtěžší momenty druhé série. Velmi stresující," řekl pro ČT.

Druhá řada reality show Zlatá mládež má celkem pět účastníků. Pětice mladých lidí, která nikdy netrpěla hmotnou nouzí nebo nedostatkem financí, si sáhne až na samé dno. Všichni se na vlastní kůži rozhodli poznat, jaký je opravdový život.

Články