Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Renata Novotná Langmannová je česká modelka působící převážně v zahraničí a vítězka České Miss 2006. Narodila se 16. srpna 1986 v Ivanovicích na Hané.

Kariéra

Vystudovala Obchodní akademii ve Vyškově roku 2012 zakončila s červeným diplomem studium na pražské Policejní akademii čímž získala magisterský titul.

Po vítězství v České Miss se téhož roku (2006) vydala ukázat své půvaby i na Miss Universe do Los Angeles v USA

Působí především v zahraničí (Itálie Německo Francie Mezi její klienty patří módní značky Guess Triumph, Lormar atd. Pravidelně se objevuje v kampaních návrháře Lukáše Lindnera.

2018 založila komunikační agenturu CoolSisterz věnující se především komerčním kampaním na sociálních sítích a speciálním marketingovým projektům.

Je ambasadorkou projektu Teribear (Teribear By Renata) Nadace Terezy Maxové spolupořadatelkou školy modelek Modeling Camp a patronkou charitativního projektu Váš hrnek kávy Nescafé

Pracovala i jako manažerka marketingu v bezpečnostní agentuře ABL

Osobní život

V moravském Zaječí se v červenci 2015 provdala za moderátora a dvoumetrového milovníka bojových sportů Ondřeje Novotného který ji po pětiletém vztahu požádal o ruku (předtím nějaký čas chodila s Tomášem Hlaváčkem).

Na jaře 2020 se na sociálních sítích svěřila se zprávou ohledně svého těhotenství

Články