Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Red Face je sportovní organizace zaměřená na fackovanou (Slap Fight). Těší se rostoucí oblibě, v Evropě je populární zejména v Rusku a Polsku, totéž platí pro USA.

První casting v ČR se uskutečnil během února 2023, na něm bylo vybráno 48 účastníků. Ti nejlepší ze tří různých kategorií (muži do 90 kg, muži nad 90 kg a ženy) si následně mezi sebe rozdělili tři miliony korun.

Charakteristika

Česká odnož ovšem nakonec zcela změnila zaměření a místo fackované se zaměřila na klasické MMA. Úvodní turnaj proběhl v dubnu 2023 v hale O2 Universum, druhý v UNYP Areně (obě v Praze). Třetí galavečer je naplánován na 9. prosince 2023 opět v UNYP Areně.

Účastníci

Na tiskové konferenci v sobotu 18. listopadu bylo odtajněno 14 utkání, tedy celkem 28 zápasníků.

V kleci se objeví OnlyFans tvůrkyně Anna Hamannová alias Kafuu (2001). Disciplínu, v níž se představí, chtějí ovšem promotéři tajit až do vypuknutí galavečera, stejně tak jméno její soupeřky.

V rámci akce se uskuteční i tzv. booty slap, tedy souboj v plácání po zadečku. Toho se chopí dvě krásky, říkající si Klaryska a Irynecka booty.

Pokud by diváci neměli dost, v průběhu večera se představí dvě silikonové ženy s poprsím vymykajícím se tabulkám. Utká se totiž exmilenka Karlose Vémoly (1985), fitness trenérka Zdeňka Černá alias Lulu (1981) se Silvií Řehákovou, která nahradila Denisu Ayverdi, jež ze zápasu odstoupila.

Premiéru v kleci zažije i snoubenec tiktokerky Shopaholicadel (1993) Jan Kulas, který se utká s Erikem Mášou. Oba na zmíněnou tiskovku přišli v převleku za superhrdiny.

"Velký přesun" k Red Face zažije dosavadní bojovník konkurenční organizace COTS "Král Berouna".

Mezi nejbizarnější účastníky akce má patřit cirkusový klaun Vašek Kršek alias Strejda Vencíček, má se postavit Martinu Freedomovi.

Program na oficiálním Instagramu

Oficiální webové stránky

Oficiální profil na Facebooku

Oficiální kanál na YouTube

Články