Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Australská herečka Rebel Wilson se narodila 2. března 1980 v Sydney. Celým jménem se jmenuje Rebel Melanie Elizabeth Wilson. Proslavila se díky stand-up komediím Bogan Pride a Pizza. Není pouze herečka, ale také spisovatelka a producentka.

Nejznámější filmy

Kariéra

Rebel Wilson studovala na Australian Theatre for Young People, v roce 2003 získala mezinárodní stipendium a odstěhovala se do New Yorku, kde si zahrála v muzikálu The Westie Monologues, který také napsala a produkovala. Po jeho úspěchu následovaly další hry.

V Austrálii se nejvíce proslavila díky roli Touly v seriálu Pizza a skečovém počinu The Wedge. Úspěch slavila i se seriálem Bogan Pride, který také sama napsala a produkovala. V roce 2009 se jí podařilo získat cenu Tropfest pro nejlepší herečku za roli ve filmu Bargain.

Když se přestěhovala do USA, zahrála si například ve filmu Ženy v sobě, objevila se také v úspěšném sitcomu Pravidla zasnoubení Následovalo větší množství rolí v komediích. Zahrála si ve snímcích Pařmeni, Jak porodit a nezbláznit se, Holky na tahu a Ladíme! Za roli v americké hudební komedie Ladíme! získala cenu MTV a Teen Choice Award

Získala roli v seriálu Super Fun Night, který se však dočkal jen jedné série. Dále se objevila ve filmech Jak přežít single, Podfukářky, Králiček Jojo a Cats.

Osobní život

Herečka je známá kvůli své nadměrné velikosti. V červenci 2011 se stala mluvčí společnosti na hubnutí a zdravou výživu. V lednu 2012 prozradila, že shodila 10 kilogramů.

V roce 2020 se rozhodla usilovat o své zdraví a shodit nějaké to přebytečné kilo. Přibližně po půl roce se jí podařilo zhubnout o 18 kilo. Podstupuje pravidelné tréninky a také dietu známou jako Mayr Method.

Články