Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Kurýr Radek Stöber byl v roce 2020 účastníkem netypické reality show Svatba na první pohled na TV Nova Za partnerku mu odborníci vybrali 29letou Simonu Míkovou která pracuje v marketingu a věnuje se aktivně cheerleadingu.

Pochází z rozvedené rodiny. Jeho rodiče se rozvedli, když mu bylo 6 let. Má celkem čtyři sourozence, dva bratry a dvě sestry. Měl ještě třetího bratra, ten však už nežije.

Mezi jeho zájmy patří četba historických a fantasy románů.

Svatba na první pohled

Testy u něj ukázaly vysoký inteligenční i emoční kvocient. Mezi přihlášenými mu odborníci vybrali partnerku. Stala se jí Simona Míková a Radek ji mohl poprvé vidět až při obřadu. Ještě než se novomanželé poprvé uviděli, oznámili svým rodinám, že se chystá veselka, opatřili si šaty a zúčastnili se rozlučky se svobodou. Jako předsvatební dárek koupil Radek Simoně originální vydání Malého prince, což je jeho oblíbená kniha.

Radek a Simona jsou čtvrtým novomanželským párem. V show Svatba na první pohled byli představeni 18. listopadu 2020.

Po třiceti dnech přišlo na řadu zúčtování a konečné rozhodnutí Simona v konečném zúčtování jejich měsíčního experimentálního soužití řekla, že mezi nimi jsou rozdíly, kvůli kterým by jim to v dlouhodobém horizontu nemohlo fungovat. To Radka zklamalo, neboť se krátce předtím nechal slyšet, že Simona je ta nejúžasnější bytost, kterou za poslední 3 roky potkal. A vyslovil přání, aby jim to vyšlo.

Nebezpečné vztahy

Svatba na první pohled není jeho první zkušenost před kamerou. Na povrch vyplulo, že v minulosti hrál rozvedeného Petra v Nebezpečných vztazích na TV Barrandov Tato informace vyvolala spekulace, že všichni účastníci experimentální reality show Svatba na první pohled jsou ve skutečnosti herci. Radek se k tomu vyjádřil, že zatímco role Petra pro něj byla jen jednorázovým přivýdělkem, tak Svatbu na první pohled považuje za srdeční záležitost

Články