Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Clash of the Stars 8 Filmový festival Karlovy Vary 2024

Prci, prci, prcičky je americká komedie a první díl stejnojmenné filmové série.

  • Premiéra: 7. října 1999
  • Režie: Paul Weitz, Chris Weitz
  • Scénář: Adam Herz

Obsazení: herci a postavy

Děj filmu Prci, prci, prcičky

Čtyři mušketýři střední školy uzavřou na jednom z mejdanů smlouvu, v níž se zavážou, že ani jeden neprojde absolutoriem coby panic.

Je pochopitelné, že nikdo nechce být poslední, proto všichni začnou balit jako o závod. Vypadá to, že první bude mít štěstí Jim. Tomu se velice líbí exotická Nadia, která jej požádá o doučování historie. Proto do svého pokoje nainstaluje webkameru, aby díky ní mohli spolužáci sledovat, co se v něm bude dít.

Oz si zase dle své povahy hledá citlivou duši. Tou nejspíše bude roztomilá Heather z pěveckého kroužku. Kevin to má jednoduché, je už totiž zadaný, ale jeho vyvolená Vicky stále čeká na správný čas a místo. Zdá se, že jedině intelektuální Finch si z úkolu nedělá žádné starosti. Jak to všechno nakonec dopadne?

Scény související s dějovou zápletkou přináší humor, který si největší počet fanoušků našel mezi teenagery

Zajímavosti

Všichni ji známe jako tu, co si na hudebním táboře strčila flétnu do .... Ve skutečnosti je ovšem Alyson Hannigan zdatnou hráčkou na tento hudební nástroj.

Před tímto filmem byla zkratka MILF (Mother I´d like to fck - Máma co bych pchal) pouze synonymem pro Moro Islamic Liberation Front, teroristickou organizaci v jižních Filipínách

Snímek byl webem LoveFilm roku 2012 vyhlášen sedmou nejvtipnější komedií všech dob, a to s průměrem 1,5 smíchu za minutu.

Původ Nadi nebyl do České republiky umístěn náhodou. Jedná se o poctu dědečkovi režisérské dvojice bratří Weitzových Pavlu Kohnerovi, který se narodil v Teplicích a jenž v Hollywoodu působil jako režisérský agent.

Erekce Jasona Biggse na počátku filmu je udělána z klobásy přivázané k tužce a zabalené do hliníkové folie.

Další díly série

Články