Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Přání Ježíškovi je česká romantická komedie o pětici můžu a žen, která na Štědrý den zjistí, že život umí nadělovat tvrdé lekce.

  • Premiéra: 11. listopad 2021
  • Scénář: Marcin Baczyński
  • Režie: Marta Ferencová

Obsazení: herci a postavy

Děj filmu

Ve filmu Přání Ježíškovi se ukázkově rozkmotřená rodina znovu a znovu snaží usmířit. Nezodpovědný floutek, jehož životní náplní je obšťastňování žen, zjišťuje, že existuje i otcovská a partnerská odpovědnost. Spokojenému manželskému páru, kterému zdánlivě nic nechybí, postaví osud do cesty malou uprchlici z dětského domova. Úspěšný a sebevědomý manažer svou spřízněnou duši už našel, ale představit ji rodičům, je pro něj noční můra. Dva osamělí lidé, kteří už rezignovali na štěstí a hledání toho pravého, možná dostanou ještě jednu šanci.

Obyčejné lidské příběhy o tom, co nás trápí, co hledáme a nenalézáme jsou vyprávěny s nadhledem a okořeněné trefnou situační komikou. Samozřejmě nechybí i ta správná dávka nefalšované romantiky a sentimentu.

Zajímavosti

Hlavní roli měl ztvárnit Jiří Bartoška. Ten však několik dní po začátku natáčení skončil v nemocnici s prasklým slepým střevem Tvůrci jej byli nuceni přeobsadit. Jeho role připadla Jaroslavu Duškovi

Články