Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Potomek bývalé herečky Meghan Markle a britského prince Harryho nebude moci užívat titul princ. Bude to Hrabě. V pořadí čekatelů na královský trůn bude na 7. místě.

  • Datum porodu: 6. května 2019 v 5.26 hodin. Už několik dní před porodem se ale spekulovalo, že dítě už je na světě, ale Meghan ho nechce ukázat.
  • Porodní váha: 7,3 liber, tj. cca 3,3 kg

-Pohlaví: chlapec (před porodem se ale mluvilo spíše o holčičce, protože na oslavu baby shower údajně nosili hosté spíše růžové věci)

Jméno podle sázkařů

Místo porodu

Původní zprávy hovořily o hypnoporodu a dokonce domácím porodu do bazénku. Následně se k této myšlence Meghan opět vrátila. Porodit chtěla doma. To jí ale bohužel nevyšlo. Na doporučení lékařů byla už o den dříve převezena do nemocnice. Nejen, že přenášela, ale její věk (37 let) už patří mezi kritické.

S nejvyšší pravděpodobností rodila v Portlandské nemocnici pro ženy a děti v Londýně, kde se narodily princezny Beatrice a Eugenie Rodila tu například i Victoria Beckham Nejzákladnější ošetření v tomto zařízení začíná na částce 15 tisíc liber (450 tisíc korun).

Porod vévodkyně Meghan ale mohl proběhnout například v Lindově křídle v nemocnici St. Mary's, kde rodila princezna Diana i vévodkyně Kate Zaměstnanci byli dokonce požádáni, aby si v dubnu nebrali dovolenou. Možností je ale víc.Vzhledem k tomu, že Meghan s Harrym žijí ve své rezidenci Frogmore Cottage ve Windsoru, v úvahu přicházela i o 11 kilometrů bližší nemocnice Frimley Park v Surrey.

Pravděpodobní kmotři

  • George Clooney
  • Amal Clooney
  • Jessica Mulroney (nejlepší kamarádka Meghan) a její manžel Ben
  • Eton Jake Warren (bývalý spolužák Harryho) a jeho žena Zoe
  • britská módní návrhářka Misha Nonoo (která pár seznámila)
  • - "Princ William":https://www.extra.cz/tema/princ-william-vevoda-z-cambridge a "Kate Middleton":https://www.extra.cz/tema/kate-middleton-vevodkyne-z-cambridge
  • Skuteční kmotři: Nikdo neví. Nebyli zveřejněni. Kmotrem teoreticky mohl být Charlie van Straubenzee, dlouholetý přítel prince Harryho. Za nejpravděpodobnější kmotru byla označena Harryho chůva z dětství Tiggy Pettiferová. Křtu se nezúčastnila královna Alžběta II.

Princ Harry byl ze svého maličkého synka úplně naměkko: „Nebyl jsem u mnoha porodů. Tohle je určitě můj první. Bylo to báječné a naprosto úžasné, jsem nesmírně pyšný na svou ženu. Každý otec a rodič vám řekne, že máte krásné dítě, ale tenhle prcek je naprosto k zulíbání. Nikdy jsem nebyl šťastnější,“ řekl médiím.

Ve středu 8. května 2019 ukázali Meghan s Harrym miminko veřejnost prostřednictvím fotografií. Na svém Instagramu sdíleli fotky, na kterých si královna Alžběta (spolu s princem Philipem a Meghaninou matkou) prohlíží nový přírůstek do královské rodiny.

Články