Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Seriál Policie Modrava se odehrává na Šumavě. Na kriminálce lze tedy ocenit horské prostředí, ve kterém jsou jednotlivé případy natáčeny. V záběrech můžete spatřit i Národní park Šumava. Ústřední postavu ztvárnila Soňa Norisová která hraje vyšetřovatelku Janu Vinickou.

Premiéra seriálu Policie Modrava

Třetí řada: neděle 1. září 2019 ve 20.20 na TV Nova (8 dílů)

Čtvrtá (závěrečná) řada: podzim 2022 na TV Nova (8 dílů)

Obsazení: Herci a postavy

Seriál Policie Modrava

Na venkov přišla Jana z města, k čemuž jí vedly osobní důvody. Místní policisté s ní nejdříve měli problém, ale posléze se jí naučili mít rádi. Z počátku jim nejvíce vadilo, že by jim měla velit žena. Seriál se jmenuje podle přezdívky, kterou Jana dostala, když se odstěhovala do horské obce Modrava, kde se ubytovala u své tety.

Seriál Policie Modrava to neměl ve svých počátcích kvůli finanční krizi vůbec jednoduché. Po odvysílání pilotního dílu (premiéra 9. října 2011) byl dokonce zrušen. Hned následující rok byl však obnoven. Premiéry první řady se televizní diváci dočkali 1. března 2015, celkem bylo natočeno a odvysíláno 16 dílů.

Na podzim 2017 se na televizních obrazovkách objevila druhá řada, která měla 8 částí. Poslední díl druhé řady byl uveden 15. října 2017. Hned následující den bylo oznámeno, že se populární kriminální seriál dočká i třetí řady, která čítala 8 dílů. Režie se opět ujal Jaroslav Soukup. Nakonec se diváci dočkali i čtvrté řady. Čtvrtá, osmidílná řada fenomenálně úspěšného seriálu bude tou závěrečnou. „Seriál se uzavře čtyřicátým dílem, který je podle mě poměrně dojemný, víc ale prozrazovat nebudu. Nicméně čtyřicet dílů je dost a nechci, aby se seriál vyčerpal a úroveň šla níž,“ říká režisér seriálu Jaroslav Soukup.

Články