Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Philippa Charlotte "Pippa" Middleton se narodila 6. září 1983 ve městě Reading dispečerovi British Airways Michaelu Francis Middletonovi a letušce Carol Elizabeth Middletonové. Má starší sestru Catherine, vévodkyni z Cambridge. Tou se stala, když se v roce 2011 vdala za prince Williama, vévodu z Cambridge. Má ale i mladšího bratra Jamese Williama Middletona.

Middletonovi měli k britské aristokracii daleko. Otec Michael Francis pocházel ze střední třídy a Pippy matka pro změnu z hornické rodiny. Konkrétně z oblasti Harrison County. Z prostých lidí se však vyšplhali až na vrchol, když v roce 1987 založili zásilkovou společnost Party Pieces. Ta byla v Británii tak úspěšná, že se z nich záhy stali milionáři. S dostatkem finančních prostředků se rodina usadila ve vesnici Bucklebury v Berkshire.

Pippa se dočkala zájmu široké veřejnosti, když byla svědkyní na svatbě své sestry Catherine. Sama se v červenci 2016 zasnoubila a o rok později vdala. Jejím vyvoleným je James Matthews (42), britský miliardář a manažer hedgeových fondů. Svatba proběhla v Englefieldu v hrabství Berkshire.

Mladší sestra slavné Catherine našla zálibu v charitě a navštěvuje díky ní různé sportovní akce. Například v červnu 2014 se zúčastnila cyklistického závodu Race Across America nebo předtím triatlonové štafety v anglickém Blenheimu.

Články