Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Učitelka z mateřské školy Petra Malíková byla v roce 2020 účastnicí netypické reality show Svatba na první pohled na TV Nova Za životního partnera jí odborníci vybrali o čtyři roky staršího fitness trenéra Reného Vrábela

Petra je původem z Třince, přestěhovala se však do Prahy, kde žije a pracuje. Je učitelkou v MŠ Štěrboholy. Na první pohled srší pozitivní energií. Ráda zpívá a tančí. Sice se ráda směje, na druhou stranu je však dle svých slov tvrdohlavá a chce si prostě věci dělat pěkně po svém.

Reality show Svatba na první pohled

Do reality show Svatba na první pohled se přihlásila, když jí bylo 24 let. Na potencionálního partnera si stanovila velké nároky, proto byla velmi překvapená, když se k ní dostala zpráva, že pro ni odborníci našli ženicha. Na přípravu svatby dostala týden, tak velí pravidla show. Petra o sobě ví, že je velmi vybíravá a zároveň nerozhodná. Má také ráda jednoduchost. První zádrhel tak přišel hned při výběru svatebních šatů. Nakonec si zvolila šaty v jednoduchém stylu. Podotkla, že by si sebe sama dovedla představit před oltářem v kalhotách a tričku. Na rozlučku se svobodou vzala svou kamarádku, sestru a neteř. Společně si užily krásný den. Jako dárek poslala svému vybranému nastávajícímu krátký vzkaz a rozvernou nahrávku.

Ze svatebního dne byla pořádně nervózní. Začalo ji pomalu docházet, jak k zásadnímu kroku se upsala. Ačkoliv z ní měl René pozitivní dojem, ona to o něm tvrdit nemohla. Poznamenal, že mu něco chybí a musí přijít na to, co to je. Krátce po obřadu se kvůli situaci dokonce rozplakala Na svatební cestě nabralo vše správný směr.

Po třiceti dnech přišlo na řadu zúčtování a konečné rozhodnutí Petra Malíková a René Vrábel neváhali a rozhodli se jít dál životem spolu. René Petru svým procítěným dopisem opět dojal k slzám. René jednoznačně prohlásil, že si přeje s Petrou zůstat. O chvíli později řekla znovu své ano i Petra.

Profily na sociálních sítích

Články