Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 MS v hokeji 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Český herec, moderátor, dabér a režisér Petr Rychlý se narodil 9. srpna 1965 v Praze.

Nejznámější seriály

Kariéra

Vystudoval střední ekonomickou školu v Karlových Varech. Je jedním ze zakladatelů Divadla Na Fidlovačce kde působil od roku 1998. Od roku 2012 je členem hereckého souboru Divadla Na Vinohradech Mezi jeho hlavní herecké role patří postava primáře MUDr. Čestmíra Mázla v televizním seriálu Ordinace v růžové zahradě Objevil se také v Četnických humoreskách Moderoval např. Ptákoviny, Natočto! a Rychlý prachy a Rady ptáka Loskutáka.

Nadaboval například Joeyho Tribbianiho v seriálu Přátelé Earla v Jmenuju se Earl, Hanka Moodyho ze seriálu Californication Svůj hlas propůjčil také Pauliemu, který je jedním z trojice gangsterů v populární české hře Mafia.

V roce 2021 se stal účastníkem osmé řady show Tvoje tvář má známý hlas kterou do svého programu zařadila TV Nova s podtitulem Šampioni.

Osobní život

Jeho první manželka byla herečka a dabérka Pavla Rychlá (rozená Vojáčková). Z manželství, které trvalo 16 let, má dva syny, Ondřeje a Matěje

Od roku 2006 je jeho manželkou bývalá profesionální tenistka Jana Rychlá, rodným jménem Jana Pospíšilová. Mají spolu syna Petra.

Články