Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Česká novinářka a moderátorka Pavlína Wolfová (rozená Spálená) se narodila 22. prosince 1971 v Praze. Od května 2020 moderuje pořad 360 stupňů Pavlíny Wolfové (360° Pavlíny Wolfové) na novém zpravodajském kanále CNN Prima News V pořadu analyzuje nejdůležitější události ze všech úhlů pohledu.

Kariéra

Pavlína získala vysokoškolský diplom na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy. V roce 1991 začínala jako elévka v Lidových novinách z kterých později přestoupila do tehdejší Československé televize kde se získala své první zkušenosti před kamerou. Poměrně rychle se vypracovala a v roce 1993 se z ní stala stálá zahraniční zpravodajka na Slovensku.

Z České televize přestoupila na soukromou TV Nova, kde byla reportérkou pořadu Na vlastní oči Diváci si ji dobře pamatují také jako moderátorku diskuzního pořadu Áčko

Působila také v Českém rozhlase a pracovala v týdenících Instinkt, Reflex a Týden. Znají ji také posluchači Frekvence 1 jako moderátorku rozhlasového pořadu Pressklub.

Zastávala také pozici v oblasti managementu v médiích, když byla produktovou manažerkou ve vydavatelstvích.

Od května 2020 je jednou z tváří nové zpravodajské stanice CNN Prima News

Osobní život

Jejími rodiči jsou zpěvák Petr Spálený a herečka Pavlína Filipovská. Pavlína Wolfovou je vnučkou herce a vynikajícího dabéra Františka Filipovského

Je dvakrát rozvedená a má dvě děti. Poprvé se provdala jako ještě hodně mladá. Jejím druhým manželem byl český podnikatel a bývalý studentský aktivista z doby sametové revoluce Jan Bubeník. Mají spolu dvě děti, Matildu a Matouše.

Články