Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Prodavačka Pavlína Nedvědová, rozená Pavlína Jirásková, je čtvrtou manželkou písničkáře Jana Nedvěda. O 37 let mladší Pavlínka se s ním seznámila ve svých 17 letech v Delvitě, kde pracovala jako prodavačka.

Pavlína neměla předtím, než poznala Jana Nedvěda lehký život. Její matka na ni žárlila a dávala jí za vinu svůj rozvod. Její bývalý přítel ji znásilňoval a vyhrožoval jí zabitím. Trpěla anorexií a vážila jen 33 kilo. Její stabilní přístav - Honza Nedvěd - svoji lolitku navíc na půl roku opustil a randil s tehdy šestnáctiletou Lucií.

Poprvé se setkali v dubnu roku 2006, kdy ji za pokladnou oslovil a řekl ji, že by ji někdy rád viděl. Ona poděkovala. On odešel. Ona za ním ale vyběhla ven, složila mu poklonu za jeho písničky a dala mu svoje telefonní číslo. A láska byla na světě.

Svatbu, kterou jim zorganizoval Jiří Pomeje během Nevědova turné, byla velkolepá. Pár se totiž nechal oddat během koncertu v magickém datu 12. 10. 2012 v pražské Lucerně před zraky tří tisíc lidí. Plná Lucerna při tom zpívala Báječnou ženskou od Michala Tučného. V malém domku v Čerčanech, kde spolu bydleli, ale třeli bídu s nouzí. Pavlínka se dokonce odstěhovala na čas zpátky do Prahy, ale pak se k Honzovi zase vrátila. Přepsal na ni dokonce svůj dům.

Založení rodiny ale nehrozí. Jan už má z předchozích vztahů pět dětí a o dalšího potomka se snažit ani nehodlá, protože se bojí, že by zemřel dřív, než by ho stačil vychovat. Finančně na tom navíc stále nejsou nejlépe.

Články