Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Pavel Dlesk byl v roce 2020 účastníkem netypické reality show Svatba na první pohled na TV Nova Za životní partnerku mu odborníci vybrali Štěpánku Hadenovou z Rokycan.

Pavel se živí jako kuchař a pochází z Plzně. Sám sebe označuje za hodného blázna. Častuje se také přízviskem muž činu, který se nebojí nových výzev. Je vyučeným kuchařem a své profesi se věnuje už od roku 2002. Má bohaté zkušenosti, které posbíral nejen u nás, ale také v zahraničí.

Reality show Svatba na první pohled

Když se zapojil do reality show Svatba na první pohled bylo mu 38 let. Na řadu přišel ve druhém díle, který TV Nova odvysílala ve středu 4. listopadu 2020. Tým odborníků mu za partnerku vybral jednatřicetiletou Štěpánku Hadenovou z Rokycan, která se živí jako manažerka v autobazaru.

Jejich první setkání proběhlo, jak regule reality show velí, před svatebním oltářem. Ačkoliv se ve svůj velký den viděli poprvé, jejich svatební polibek byl plný vášně Diváci si od začátku mysleli, že by jim to spolu mohlo vydržet.

Na líbánkách si užívali jeden druhého. Nenastala žádná křeč, žádné problémy. Produkce je vyslala na svatební cestu do prosluněného Řecka. Pavel se netajil tím, že je ze své manželky nadšený, Štěpánka zase chválila, jak je Pavel pozorný.

Po třiceti dnech přišlo na řadu zúčtování a konečné rozhodnutí Štěpánka i Pavel měli jasno. Svému vztahu se rozhodli dát šanci a zkusili pokračovat v životní cestě spolu.

Soudkyně Barbara

Pavel Dlesk už má zkušenosti s obdobným typem televizních pořadů z minulosti Zahrál si v Soudkyni Barbaře na TV Barrandov ve které ztvárnil roli kuchaře Norberta Malíka. Vystupoval coby odpůrce, kterého zažalovala jeho sousedka za plašení ptáků.

Profily na sociálních sítích

Články