Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

One Direction je britsko-irská chlapecká hudební skupina, kterou tvoří Niall Horan, Zayn Malik, Liam Payne, Harry Styles a Louis Tomlinson. Skončili třetí v sedmé sérii The X- Factor, poté skupina podepsala nahrávací smlouvu se společností Syco Music, dceřinou firmou Sony Music.

V X-Factoru se nejdříve snažili uspět jako jednotlivci, ale na bootcampu je Nicole Scherzinger, Simon Cowell a Louis Walsh dali dohromady a skupina postoupila do domu porotců. Zde zazpívali píseň Torn a postoupili do semifinálových kol. V těch postupně zazpívali písně Viva la Vida od skupiny Coldplay, My Life Would Suck without You od Kelly Clarkson, Nobody Knows od Pink, Total Eclipse of the Heart od Bonnie Tyler, Kids in America od Kim Wilde, The Way You Look Tonight od Eltona Johna, All You Need Is Love od The Beatles, Summer of 69 od Bryana Adamse, You Are So Beautiful od Joa Cockera, ' Only Girl in the World od Rihanny, Chasing Cars od Snow Patrol, Your Song od Eltona Johna, She's the One (s Robbiem Williamsem) a opět Torn od Natalie Imbruglie.

Od prosince 2011 do července 2012 absolvovali turné Up All Night Tour, jehož koncerty se odehrály ve Spojeném království, Irsku, Austrálii, Novém Zélandu, USA, Kanadě a Mexiku. V únoru a březnu vystupovali společně se Big Time Rush na jejich americkém turné Better with U Tour. V únoru 2013 odstartovalo jejich samostatné druhé turné, One Direction 2013 World Tour.

V roce 2012 vyhráli s písní What Makes You Beautiful cenu BRIT AWARD za nejlepší britský singl.

Články