Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Ondřej Koptík prožívá turbulentní vztah s o dvaatřicet let starší vdovou po Radoslavu Brzobohatém slovenskou herečkou Hanou Gregorovou V roce 2016 ji požádal v Alpách o ruku a z hereččiných úst se dočkal sladkého ANO. Nedlouho na to však o generaci mladšího snoubence vypakovala ze svého bytu a života. Koptík rozchod psychicky neunesl a začal život své bývalé lásce ztrpčovat. Podnikl vše možné i možné, aby se k ní mohl vrátit. Zveřejňoval na sociálních sítích pornobásničky a intimní fotografie.

Důvodem rozpadu jejich vztahu byly drogy, které Koptík dlouhodobě užíval a snažil se to skrývat. Problémy eskalovaly, skončil dokonce na psychiatrii. Po problémech, které mu drogy způsobily, se rozhodl podstoupit doporučenou léčbu ze které jej ale po šesti týdnech kvůli vulgaritám vyhodili

Když se začal s Hanou Gregorovou scházet, byl ženatý a byl táta od dvou dětí. V současné době už je rozvedený.

V roce 2018 se začaly objevovat spekulace, že si k sobě Koptík a Gregorová znovu našli cestu. Spekulace se později ukázaly jako pravdivé a Koptík měl v plánu ji podruhé požádat o ruku Gregorová mu však dala najevo, že o zásnubách nechce slyšet.

V roce 2019 eXtra.cz prozradil, že žijí spokojený život „Když se bavíme ale o svatbě, já nemohu a ani si netroufnu mluvit za Hanku, to mi nepřísluší. Pokud jde o mě, mám z minulosti téměř dořešené nějaké finanční závazky a Hanku bych si rád vzal. Ovšem musela by chtít i ona. A já nebudu mluvit o jejím stanovisku. Kdyby ovšem chtěla, určitě budu rád a půjdu do toho.“ Koptík seká latinu a živí se jako řidič taxi.

Články