Trendy
Výměna manželek 2024 válka na Ukrajině Survivor 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Česká herečka, novinářka, moderátorka a influencerka Nikol Leitgeb (rozená Štíbrová) se narodila 4. října 1986 v Rakovníku. Je známá také z tria 3v1.

Nikol Leitgeb na sociálních sítích

Spolu s Martinou Pártlovou a Veronikou Arichtevou tvoří komické trio 3 v 1, které pravidelně zásobuje svými vtipnými scénkami diváky prostřednictvím ONE TV, které nějaký čas dokonce šéfovala.

Nejúspěšnější díly 3v1

Kariéra

Ve čtyřech letech byla přihlášena do dramatického kroužku a o rok později byla zařazena do evidence barrandovského studia. V letech 1998–2006 navštěvovala rakovnické Gymnázium Zikmunda Wintra, v roku 2011 absolvovala studium mezinárodních vztahů a evropských studií na soukromé Metropolitní univerzitě Praha. Studovala také v italské Sieně.

Hrála v desítkách televizních reklam a propůjčila svůj hlas asi padesáti zahraničním herečkám. V seriálu Pojišťovna štěstí hrála dceru Miroslava Etzlera a Kateřiny Brožové Karolínu. Společně s Kateřinou Brožovou také moderovala přímý přenos vyhlašování cen Anno 2007.

Nikol Leitgeb je ženou mnoha talentů. Kromě hraní a zpěvu také píše. A to velmi dobře a vtipně. Začínala v týdeníku Spy. Byla také jednou z prvních redaktorek webu eXtra.cz, poté přestoupila do sesterského g.cz. Mihla se i v televizním TopStar magazínu.

Teď je hvězdou Instagramu, kde má přes 600 000 sledujících. V roce 2017 vyhrála dokonce cenu Czech Blog Awards za nejlepší Instagram roku. Spolupracuje s různými firmami, kterým za úplatu (nejen finanční) promuje jejich zboží.

Osobní život

V listopadu 2016 prolétla médii zpráva, že se na dovolené v Thajsku zasnoubila se svým přítelem Martinem Kynclem. 31. 7. 2017 porodila syna Mathiase. Místo svatby ale následoval rozchod. Nikol se s Martinem rozešla rok po narození jejich syna.

Na začátku února 2020 se na Instagramu pochlubila, že jejím novým přítelem je Petr Leitgeb, se kterým ji pojí dlouholeté přátelství.

V prosinci 2020 na sociálních sítích oznámila, že je těhotná .

V květnu 2021 se Štíbrová a Leitgeb v tichosti vzali.

Na začátku února 2021 prozradila, že čeká opět chlapečka. Druhého syna, který dostal jméno Tobias, přivítala na svět v polovině června 2021. Tobias je jméno pocházející z řečtiny a v překladu znamená Bůh je dobrotivý. Jméno se kromě toho rýmuje se jménem Mathias, který překládáme jako dar od Boha.Nikol svůj porod oznámila asi jen dvě hodiny po tom, co oznámil narození miminka i Josef Vařeka, partner zpěvačky Martiny Pártlové. Ta přivedla na svět dceru Stellu.

Články