Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Zubní sestřička Natália Mykytenko je původem z Ukrajiny. V roce 2020 byla účastnicí netypické reality show Svatba na první pohled na TV Nova Snaží se prosadit také jako fotomodelka.

Jako zdravotní sestra pracuje na soukromé zubní klinice. Baví ji psychologie. Při své práci se snaží vcítit se do druhého člověka.

Svatba na první pohled

Televizní show Svatba na první pohled se zúčastnila v roce 2020. V době konání soutěže jí bylo 23 let. Divákům se představila hned v prvním díle 28. října 2020. Trojice odborníků ve složení psycholožka Katarína Szabados DNA expertka Jaroslava Babková a individuální a párový psychoterapeut Tomáš Novák mu jako jeho nastávající vybrali Františka (36). František Gebr je podnikatel žijící v Praze. Novomanželé se poprvé uviděli až před oltářem. František a o 13 let mladší Natálka si nebáli říci své ANO. Po svatbě dostali třicet dní na to, aby zjistili, zda se k sobě hodí

Třetinu z této doby strávili novomanželé na tajuplném a malebném ostrově Zanzibar, kam zamířili na svatební cestu. Jejich líbánky se však příliš nevyvedly. Vyšlo najevo, že si nerozumí a nesnesou navzájem svoji povahu. Dokonce si od sebe museli vzít i den volna. Skřípalo to mezi nimi od první chvíle. Po návratu do České republiky, kde je čekalo dvacetidenní soužití v pronajatém bytě, se dokonce pohádali.

Po třiceti dnech přišlo na řadu zúčtování a konečné rozhodnutí Jejich vztah byl od začátku pořádně napjatý, proto diváky rozhodnutí, že František zůstane s Natálkou, pořádně šokovalo.

Osobní život

Mezi její velké záliby patří sport. Sedm let se dokonce věnovala atletice. Ráda běhá a cvičí jógu. Cvičení a meditace patří k jejím ranním rituálům. Dalším jejím koníčkem je čtení, především si vybírá literaturu zaměřenou na dušení rozvoj.

Když se přihlásila v roce 2020 do show Svatba na první pohled, byla nezadaná. Její předchozí vztah trval rok. Nepovažuje se za samotáře, z toho důvodu se bez partnera cítí nesvá a rozhodla se jej najít netradiční cestou. Do zmiňovaného projektu se přihlásila kvůli pocitu, že se nudí. Jako první se se svým nápadem svěřila mamince. Natálka si myslí, že v dnešní digitální době je mnohem těžší si najít životního partnera.

Její velkou láskou je její buldoček.

Od svého partnera očekává, že ji bude milovat takovou, jaká je. Že se k ní bude chovat pozorně a s úctou. Časem by chtěla mít tři děti a dovede se si představit bydlení někde v lese.

Profily na sociálních sítích

Články