Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Muži v naději je romantická komedie Jiří Vejdělka o tom, že nevěra může být základem šťastného manželství. Alespoň je o tom silně přesvědčen postarší hlavní hrdina snímku Rudolf, který tuto svou teorii vydatně uplatňuje v praxi. A snaží se na „správnou“ cestu přivést i svého nesnesitelně korektního zetě.

Obsazení

Pro film Muži v naději, nahrála kapela Mig 21 singl Chci ti říct K písničce poté vznikl klip, ve kterém jsou použity záběry z filmu.

Děj filmu

Rudolf je o tom přesvědčen o tom, že ženská má mít pocit, že o chlapa musí bojovat. Že se musí snažit, aby si ho udržela. “A hlavně, ženská se nesmí nudit!” Tuto svou teorii po léta uplatňuje.

Nechápe naivitu svého nesnesitelně korektního zetě Ondřeje, který pro samé svědomité plnění povinností nevnímá, jak nebezpečně se jeho žena Alice začíná nudit. Milující tatínek a kamarádský tchán Rudolf proto nabídne Ondřejovi několik prověřených rad, jak vnést do skomírajícího manželství potřebný vzruch.

Z nudného slušňáka Ondřeje se pak díky románku s krásnou Šarlotou skutečně stává sebevědomý pán tvorstva, obletovaný milenkou a obdivovaný vlastní manželkou. Situace je to sice krásná, ale dlouhodobě neudržitelná. (Falcon)

Články