Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Monika Marešová (rozená Koblížková) je česká modelka, stylistka a módní redaktorka. A také manželka Leoše Mareše. Narodila se 7. března 1981.

Profily na sociálních sítích

Instagram Moniky Marešové

Kariéra

Milovnice taneční hudby, příznivkyně tetování a majitelka přirozeně vypadajících umělých prsou pracovala jako stylistka a módní redaktorka v časopisu Story.

Osobní život

13. června roku 2015 potkala na svatbě stylisty Filipa Vaňka s Antonínem Petrkovským moderátora Leoše Mareše a její život se obrátil naruby. Mareš se do ní zbláznil. Prý mu připomínala Avatara. V říjnu 2017 se zasnoubili v Mariánských Lázních. Žádost o ruku provázel ohňostroj.

20. února 2018 se tajně vzali na zámku v Litomyšli. Leoš Mareš se v roce 2017 rozvedl se svou ženou Monikou. Vzali se v roce 2008 a mají spolu syny Jakuba a Matěje. Momentálně tedy po světě běhají dvě Moniky Marešové - obě se tak jmenují díky Leoši Marešovi.

K Moničiným 37. narozeninám složil písničku Slib, kterou sám "zazpíval".

Pár často zdobí různé společenské příležitosti, na kterých patří k nejlépe oblékaným. Také často vyrážejí na společné cesty do zahraničí.

V polovině října oznámil Leoš Mareš ve vysílání Evropy 2, že spolu čekají prvního společného potomka. Narození prvního společného potomka oznámila Leoš Mareš dne 10. března 2022 na sociálních sítích vtipným snímkem. Později vyšlo najevo, že je to holčička.

Články