Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Clash of the Stars 8 Filmový festival Karlovy Vary 2024

Monika Binias (před svatbou Monika Štiková) se narodila 22. června 1972. K pochybné slávě se dostala díky své dceři Ornelle

Odbarvená blondýnka, které se přezdívá Crazy Pike, je matkou Ornelly Štikové a babičkou jejího syna Quentina Kokty jehož otcem je kdysi zámožný podnikatel Josef Kokta - bývalý manžel moderátorky Gábiny Partyšové Skrze svoji dceru se s velkým gustem zviditelňovala v médiích, až si nakonec vybudovala sama status bulvární "celebrity".

Na TV Barrandov moderovala pořad Tchýně, následně s celou rodinou - již zmiňovnou Ornellou Quentinem a Josefem Koktou plus prostorově výraznější dcerou Charlotte a submisivním manželem Michalem Štikou - exhibovali na TV Prima v reality show Štiky Diváci ale jejich snahu příliš neocenili. Monika Štiková se následně nechala nafotit nahá pro Blesk.

Svým domnělým sex-appealem, který umocňovala opulentními svršky hodnými bohatých ruských paniček, omámila mladšího milence - více než o polovinu mladšího hokejistu Petra Biniase za kterým se odstěhovala do Německa. Její manželství s Michalem Štikou skončilo mezitím rozvodem se rozvedla. Se svými dcerami Ornellou Koktovou a Charlotte Štikovou má napjaté vztahy.

Svatba s Petrem Biniasem

Dne 18. července 2020 se provdala za hokejistu Petra Biniase který je o 24 let mladší než ona. Svatební obřad se konal na Staroměstské radnici a svatební hostina pak proběhla v petřínských sadech. Z Moniky Štikové se stala stala Monika Binias. Své dvě dcery na svatbu nepozvala.

Ještě před svatbou Monika promluvila o případném potomkovi.

Články