Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Česká zpěvačka Monika Bagárová se narodila 5. července 1994 v Brně. 27. května 2020 porodila dceru, které s partnerem dali jméno Rumia.

Nejznámější písničky

Kariéra

Monika Bagárová byla semifinalistkou soutěže Česko Slovenská Superstar, kde skončila na 5. místě. Během soutěže začala chodit s dalším soutěžícím Benem Cristovaem, ale vztah netrval dlouho. Jejím partnerem byl také hudebník Dávid Hodek, ale i s ním se později rozešla.

V roce 2018 se zúčastnila taneční soutěže StarDance, kde byl jejím tanečním partnerem Robin Ondráček. Pár vypadl jako první hned ve druhém kole.

SuperStar 2020

Monika Bagárová usedla v porotě SuperStar 2020, kterou vysílala TV Nova. Šestá řada populární talentové show se na obrazovkách objevila začátkem roku 2020. Za porotcovský stůl spolu s ní usedli Pavol Habera, Leoš Mareš, Patricie Pagáčová a Marián Čekovský.

Několik dní před superfinále SuperStar 2020 přivedla na svět holčičku Rumiu. TV Nova uvedla, že na tuto variantu byla připravena a Moniku Bagárovou v porotě SuperStar nikdo nahrazovat nebude. Původně se posledního přímého přenosu neměla účastnit vůbec, nakonec hodnotila výkony soutěžících z velké obrazovky, která byla umístěna na jejím porotcovském místě.

Osobní život

Na konci roku 2019 oznámila, že se svým přítelem, kterým byl uzbecko-český zápasník Machmud Muradov, čekají první miminko. Dne 27. května 2020 porodila dceru, kterou pojmenovali Rumia Muradova.

25. 12. 2021 Monika vydala prohlášení, že s Makhmudem už nejsou rodina. Zhruba o rok později se jejím novým partnerem stal podnikatel Leonard Lekaj.

Články