Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Český model, kickboxer, trenér a reklamní herec Miroslav Dubovický se narodil 1. října 1991 v Litoměřicích. Jeho partnerkou je Veronika Kopřivová

Fešák Mirek od mala tíhl ke sportu. Vystudoval Fakultu tělesné výchovy a sportu na Univerzitě Karlově v Praze. S bojovými sporty začal už v 11 letech. Přes karate a taekwondo se dostal ke kickboxu. Původně začínal v light contactu a postupně přitvrzoval, až skončil v K-1 zápasech. Jak v light contactu, tak ve full kontaktních disciplínách získal tituly vicemistra světa a Evropy.

Ve 22 letech přidal ke sportovní kariéře i kariéru modelingovou. Natáčel reklamy pro Paco Rabanne, Nintendo, Colgate, Mazdu... Jeho vzhled mu v roce 2016 vynesl bronzovou medaili v soutěži Muž roku V soutěži Mister Universe v roce 2017 pak vybojoval první cenu za nejlepší tělo v Evropě a druhé místo na světě. Vyhrál i cenu za nejhezčí tvář (The best face of the Mister Universe Model 2017).

Mirek Dubovický je sportovní multitalent. Věnoval se latinsko-americkým tancům, stolnímu tenisu, grapplingu, fotbalu, volejbalu...

Osobní život

Mirkovou náručí prošla řada známých krásek. Blízko k sobě měli s Českou Miss 2016 Andreou Bezděkovou i Miss České republiky 2009 Anetou Vignerovou V červnu roku 2019 odhalil web eXtra.cz jeho počínající vztah s Veronikou Kopřivovou/tema/veronika-koprivova, o které se do té doby věřilo, že je ještě stále přítelkyní Jaromíra Jágra/tema/jaromir-jagr. Rodina Dubovických má v Itálii, kde společně trávili dovolenou letní sídlo.

V červnu 2020 se objevily spekulace, že Veronika Kopřivová a Miroslav Dubovický už netvoří pár Ty se však nakonec nepotvrdily.

V únoru 2021 se jeho partnerka Veronika Kopřivová pochlubila na sociálních sítích, že spolu čekají první miminko

Rodina

Miroslav Dubovický má bratra-dvojče Martina Dubovického se kterým nafotil mimo jiné kampaň špičkového krejčovského salónu Bernhardt s Monikou Marešovou v hlavní roli.

Články