Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Youtuber Mike Pán (rodným jménem Mikael Oganesjan) vystupuje pod přezdívkou MikeJePan. Je známý tím, že provokuje policisty a velmi často se pohybuje na hraně zákona. Pro ostré slovo rozhodně nejde daleko, i proto se na něj koukají především teenageři. Tvrdí, že v každém zákoně je skulina a dá se obejít. Na svém Youtube kanálu páchal přestupky záměrně a reakce policistů si natáčel. I přesto, že to byla kampaň pro společnost, pro kterou pracoval, videa se těšila velké oblibě.

Už ve svých sedmnácti letech pracoval pro kontroverzní společnost OVB jako finanční poradce. Z jeho projevu na Youtube se dá vyvodit, že svým vystupováním si je jistý. Účastní se reality show Zlatá mládež 2 kde si zhýčkaní mladí lidé sahají až na samé dno. "Absolutně jsem umíral v třídírně odpadu, kdy jsem musel stát na nohách osm hodin u pásu a v zaprášeném prostředí dělat nudnou práci,“ řekl pro ČT

Pořad Zlatá mládež má celkem pět účastníků. Pětice mladých lidí, která nikdy netrpěla hmotnou nouzí nebo nedostatkem financí, se rozhodla na vlastní kůži poznat, jaký je opravdový život.

Profily na sociálních sítích

Články