Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 tragédie v Mostě Clash of the Stars 5

Bývalá dětská herečka a kartářka Michaela Kudláčková se narodila 21. srpna 1968 v Praze.

Nejznámější filmy a seriály

Kariéra

Svůj první casting - tehdy se tomu ještě říkalo konkurz - vyhrála už v šesti letech. Zahrála si v televizním filmu Veronika, prostě Nika. Následovaly další role. Nejvíc utkvěla divákům v paměti jako osmačka Barča Hrdinová ze seriálu My všichni školou povinní. Po základní škole se přihlásila na konzervatoř, ale přes úspěšné přijímací zkoušky nebyla přijata. Nepodařilo se ani na druhý pokud o rok později. Tím její herecká kariéra skončila. Nakonec studovala sociálněprávní obor.

Vystřídala mnohá zaměstnání: Pracovala jako novinářka, taxikářka, barmanka, sociální pracovnice a ilustrovala knihu Vajgly spisovatele Jakuba D. Kočího (nakl. Straky na vrbě, 2009). Vydala ale i své vlastní knihy: Jak se modlí čarodějky (2010) a Neslibujte Pannám hady (2012), která pojednává o tom, jak vychovávat dítě podle jeho znamení zvěrokruhu.

Právě esoterika, astrologie a runové písmo se staly její velkou zálibou a poté i prací. Je vyhledávanou kartářkou a vyučuje výklad Thovtova Tarotu. Je také šéfredaktorkou webu popelky.cz Svými schopnostmi se neúspěšně snažila pomoci policii při hledání ztracených dětí Aničky Janatkové a Míšy Muzikářové

Je vyhledávanou kartářkou. Věnuje se astrologii a runovému písmu a vyučuje výklad Thovtova Tarotu Objednat se k ní můžete například prostřednictvím Facebooku.

V roce 2020 byla hostem pořadu Extra Host. Bývalá dětská herečka v rozhovoru s Evou Decastelo promluvila "o svém dětství i svých minulých

Facebook Michaela Kudláčková

Osobní život

Michaela Kudláčková byla dvakrát vdaná a má čtyři dcery. Z prvního manželství se jí narodily dvě dcery: Pavlína a Michaela, z druhého Alice. Mimo tato dvě manželství pak ještě dcera Johanka.

Články