Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Matěj Paprčiak je český model, herec, bývalý fotbalista a účastník nejdrsnější reality show Survivor 2022 na TV Nova.

Narodil se 3. května 1991 v Praze.

Kariéra

S fotbalem začínal ve Slavii Praha, s níž si 2011 zakopal i nejvyšší českou soutěž. Posléze hrál mj. v klubech FK Králův Dvůr, Viktoria Žižkov a Admira Praha.

V roce 2015, po zranění vazů, sportovní kariéru vyměnil za modeling a herectví. Žije převážně v Londýně. Zde na Middlesex University absolvoval obor Obchod a během studií začal hrát v amatérském divadle. Herectví si zamiloval natolik, že se rozhodl této oblasti věnovat naplno, a tak ho začal studovat. Nejdříve na Richmond Drama School a následně Giles Foreman Centre for Acting.

Debutoval v krátkometrážním válečném snímku Quiet Crossing (2019), natočeném studenty filmové školy londýnské Westminsterské univerzity. První roli v celovečerním snímku získal v právě vznikajícím koprodukčním válečném dramatu Zablácené boty.

Survivor 2022

2021 přijal nabídku účinkovat v reality show Survivor Česko & Slovensko 2022. V show se však příliš dlouho neohřál. Umístil se na 22. místě, když vypadl hned ve druhém duelu

Osobní život

S partnerkou Karolínou Zdeňkovou (1994), dcerou herečky Evy Holubové (1959), se předvedl v klipu skupiny Mandrage Vidím to růžově (2019).

Oba jsou též zaměstnáni i v rodinné firmě HOLUBICE AGENCY.

Články