Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Zpěvačka Martina Pártlová se narodila 28. května 1979 v Českých Budějovicích. Je také známá z projektu 3v1, na kterém spolupracuje s Veronikou Arichtevou a Nikol Štíbrovou.

Profily na sociálních sítích

Tato vyučená prodavačka ve zlatnictví patří mezi zpěvačky, které mají velmi osobitý hlas. Martina se proslavila v roce 2008 díky show X Faktor, kde se umístila na 4. místě. Její patronkou byla Gabriela Osvaldová.

Poté vystupovala v muzikálech. Získala například roli v Johance z Arku či Sněhové královně. V jedné z hlavních rolí se představila v muzikálu Královna Kapeska.

Do podvědomí široké veřejnosti se dostala také díky vtipným videím, která natáčí s kamarádkou a herečkou Nikol Štíbrovou a Veronikou Arichtevou. Celý humorný projekt, kde si na mušku berou holky životní témata nese název 3v1.

Nejúspěšnější díly 3v1

V roce 2017 začala zpívat jako stálý host s kapelou Čechomor. Rok na to s nimi vydala desku Nadechnutí jinak. Je také interpretkou hitu Bolím, ke kterému složil text i hudbu její kamarád Marek Ztracený.

Osobní život

Dlouhé roky byla singl, ale v roce 2018 nastala změna a začala randit s kamarádem, s kterým se v té době znali už osm let. Láska však netrvala dlouho a záhy došlo k rozchodu. Pártlová byla zase sama a mohla se soustředit více na své projekty. Na přelomu roku 2018 a 2019 vyrazila na exotickou dovolenou na Bali se svým novým milencem. Vztah však neměl dlouhé trvání a po 10 měsících se Pártlová se svým přítelem rozešla.

Na začátku února 2021 oznámila na sociálních sítích, že je těhotná. Otcem jejího prvního dítěte je o 14 let mladší hudebník Josef Vařeka, se kterým už nějaký čas žije. Informaci o Vařekově otcovství potvrdila eXtra.cz samotná Pártlová.

V polovině června 2021 přivítala Martina Pártlová s Josefem Vařekou dceru, která dostala jméno Stella. Ve stejný den porodila i její kamarádka a kolegyně Nikol Štíbrová.


Články