Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

V televizní sérii Malé lásky mohou diváci zblízka pohlédnout na strach, bolest i radost reálných nastávajících maminek. Poznají jedinečné příběhy porodních asistentek i lékařů, pro něž je rození každodenním posláním. Prožijí skrze televizní obrazovku zlomové okamžiky, během nichž přichází dítě na svět.

 • Premiéra 1. řady: 23.8.2017
 • Premiéra 2. řady: 29. 8. 2018
 • Premiéra 3. řady: 28. 8. 2019 ve 21.30 na TV Nova
 • Premiéra 4. řady: středa 26. 8. 2020 ve 21:30 na TV Nova
 • Režie: Radovan Síbrt
 • Scénář: Jan Gebert, Bruno Hájek

Čtvrtá řada

Čtvrtý ročník docu-reality Malé lásky je opět výjimečný a plný zajímavých i mile obyčejných příběhů. Diváci se setkají jak se známými, tak s úplně novými tvářemi zkušených lékařů a porodních asistentek gynekologicko-porodnické kliniky v Plzni.

Největší raritou jsou dvě tematické epizody. V jedné z nich se diváci přesvědčí, že babské povídačky mají občas reálný základ.

Štáb Malých lásek zachytil dvě veliké bouře, a to Denise a Sabinu, při kterých se v porodnici strhl doslova závod novorozenců. V další epizodě se spolu s tvůrci diváci podívají, jak pandemie koronaviru ovlivnila některým párům život a připravila je o možnost prožít tento intimní okamžik pohromadě.

 • Vysílací čas: od středy 26. srpna každou středu ve 21.30
 • Třetí řada

  Ve třetí řadě oblíbené dokumentární show TV Nova mohli nahlédnout televizní diváci v osmi epizodách pod ruce odborníkům z gynekologicko-porodnické kliniky v Plzni Diváci se znovu setkají se známými tvářemi z řad lékařů a porodních asistentek, kteří pomohou na svět téměř třem desítkám novorozenců. Prožijí tak spolu s nimi intimní okamžiky zrození, které většinou zůstávají v rodinných albech. Díky téměř 35 skrytým kamerám se divákovi otevře jedinečný pohled nejen na porodní sál, ale i do předporodních pokojů a chodeb, kde se odehrává většina příběhů Malých lásek.

  Překvapením třetí série je, že před kamerami přivede na svět svého prvního potomka i jedna z porodních asistentek plzeňské gynekologie. Jedna z epizod bude také vyprávět zajímavý příběh o lékařce z Keni, která se rozhodla porodit právě v Plzni.

Články